databáze 130210 vůní od 8900 značek a 1678 parfumérů

Rose Extrême M. Micallef

Rose Extrême
značka: M. Micallef
parfumér: Astier, Jean-Claude , Nejman, Geoffrey
rok: 2012
určení: pro ženy
hlava: růže stolistá, vonokvětka
srdce: bulharská růže, broskev, kosatec, hvozdík, karafiát
základ: santal, pižmo, ambra, vanilka

Flakon je zdobený 200 křišťály Swarovski.

Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
slniecko (12.8.2018 )

Vonia úplne presne tak isto, ako chutia tvrdé cukríky z ruží, čo som si doniesla z Bulharska. Znie to sladko a ulepene, ale nie je. Je to sladké tak akurát, a ružové, ružové, ružové. Krása.

Avatar
jerry (01.7.2018 )

Růže i se stonkem a zelenými lístky ponořená do sladce kouřové směsi ambry a pryskyřice, po rozvonění ozdobená plátky sušených broskví. Sytá a poctivá vůně, dělající svému názvu čest...

Avatar
Dalia (27.1.2018 )

Laskavé pokynutí letního bytí …

Okvětní plátky růže namočené ve šťávě zralých broskví. Růžové aroma s ovocným akcentem, špetkou dřevitosti a letmým dotekem vanilky.
Snivě usměvavá vůně léta.

Avatar
wendulka (05.1.2016 )

Snad až na Le Parfum Dennis Durand Couture mě zatím všechny micallefky míjely, ale konečně jsem našla jednu, kterou bych i toužila vlastnit, pokud se nenacházela v luxusním flakonu - cena je na ní asi to nejextrémnější, zdobeném křišťály Swarowski. A je to...růže...překvapivě :) . Nádherná, lehká ovocná, sluncem prozářená růže.

V úvodu je hodně svěží, doplňuje ji vonokvětka, která ji dodává broskvový nádech. Postupně však růže začne nabírat zlehka nabírat na síle a promění se v bulharský růžový olejíček. Ale ne ten omamný, jaký si moje babička vozila z dovolené, tenhle je velice něžný, protože je promíchaný s kosatcovým pudrem. Jen pár drobounkých karafiátků mu dodává květinovou pikantnost.

Po delším rozvonění se vedle růže objeví už i opravdová broskev - zralá, masitá a šťavnatá, prohřátá sluncem (ambra). V základu se už jen přidá trocha bílého pižma se špetkou santalu a vanilky. Když nad tím tak přemýšlím, dojmově by se dala brát i jako růžová variace na Kurkdjianovu Promesse dell´Aube s lepší výdrží.