V naší databázi nejdete celkem 90992 vůní od 7356 značek a 1298 parfumérů

Reflection for Woman Amouage

Reflection for Woman
pro ženy pro ženy
složení:
HLAVA: vodní fialka, frézie, tropické zelené listy
SRDCE: magnólie, ylang-ylang, jasmín
ZÁKLAD: ambra, pižmo, cedr, santal
Tito uživatelé vůni: Mají (12) Chtějí (0) Chtějí zkusit (2)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (2):
Avatar
21. březen 2018 alibi píše:

S vůněmi od niche značky Amouage si nerozumím, nerozkládají se na mě ani trochu pěkně. Jedinou výjimkou je Reflection, která prý má připomínat jarní ranní rosu v tropické zahradě. Snoubí se v ní květinové a zelené tóny s dřevitými a pudrovými.

Po prvním zkoušení jsem si u ní poznamenala: "Vítr v plachtách, kytky v ledu".

Když bych měla vybrat složky, které vnímám nejvíce, byla by to orosená fialka s frézií a zelenými lístky - to jsou ty květiny v ledu. Magnolie s pižmem pak zachytí ledový vítr do naškrobených plachet cedrové plachetnice. Je to svěží nasládlá vodní vůně. Ale z nějakého důvodu mi neobrací žaludek, mořská nemoc se nekoná :-). A dlužno dodat, že je to na "svěženku" neuvěřitelný držák.

Avatar
18. leden 2015 wendulka píše:

Vůně má údajně připomínat jarní ranní rosu v tropické zahradě či co. To sice nezní až tak špatně, ale přece jen porovnáme-li to s ostatními vůněmi, s nimiž tato značka přišla, je to přece jen pořád nepoměrné chtít za něco takového tolik peněz, navíc pokud se tak vůně nechová po celou dobu jako v tomto případě.

No, rosa by tu na začátek mohla být v podobě velmi svěží frézie se špetkou štiplavého pepře, jenže pak romantika končí a přichází mix zatuchlé vodní zeleně s kovovými tóny. Brčálovosti vůně přispívá i nepříliš příjemný živočišný jasmín. Teprve po jeho odeznění se ukazuje krémové květinové mýdlo z magnólie a ylangu, díky čemuž se vůně konečně příjemně zakulatí.

V další fázi nám k mýdlu někdo přidal i čistě vyprané prádlo (pižmo) – když mýdlo, tak jsme holt musely vyprat v neckách z hladkého cedru. Opravdu pěkný je až drydown s mléčnou dřevitostí, sametovými fialkovými lístky a špetkou hřejivé ambry a tentokrát se skutečnou svěžestí dvou kapek ranní rosy.

No přijít s touhle vůní Bertrand Duchaufour, tak se snad ani nedivím, ale že má tohle na svědomí Maurice Roucel, který si mě získal pro skvosty jako Iris Silver Mist nebo Musc Ravageur, to mi hlava tak trochu nebere. To jsou ty pokusy doplnit si sortiment vůní o svěženku.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Parfums de Nicolaï
od: wendulka, 21.duben 2018
Anna Rivka
od: wendulka, 21.duben 2018
Luminia / Lvminia
od: slniecko, 21.duben 2018
Luminia / Lvminia
od: slniecko, 21.duben 2018
Luminia / Lvminia
od: slniecko, 21.duben 2018
Luminia / Lvminia
od: slniecko, 21.duben 2018
Dunhill
od: ModestMourek, 21.duben 2018
Guerlain
od: Dalia, 21.duben 2018
Téo Cabanel
od: jerry, 20.duben 2018
Zarkoperfume
od: jerry, 20.duben 2018
Nejnovější novinky
vypíchnuto komerční sdělení
zdolf

Aktualizované informace ke slíbenému a nyní započínajícímu redesignu webu.

12. říjen 17

orientální kolekce se rozrůstá o Promise

8. březen 17

příběh lásky pokračuje