databáze 106655 vůní od 8088 značek a 1482 parfumérů

Quel Amour! Annick Goutal / Goutal Paris

Quel Amour!
značka: Annick Goutal / Goutal Paris
parfumér: Doyen, Isabelle , Goutal, Camille
rok: 2002
určení: pro ženy
složení: pivoňka, planá růže, pelargónie, červený rybíz, granátové jablko, třešně, vínová broskev
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (18.10.2016 )

EdP. Promíchané okvětní plátky červených pivoněk a se sladkokyselým ovocem....horká letní noc v ovocně květinové zahradě. Po rozvonění ji trochu odlehčil velmi příjemný vzdušně avivážový tón. Sladší, ale ne přeslazená, květinová, ale žádná květinová smršť...a do chladna dokonalá.

Avatar
slniecko (09.2.2015 )

Zas ten nešťastný muškát...mám muškáty rada, ale ich vôňa na mňa pôsobí rovnako ako na muchy...mimo toho cítim príjemnú záhradnú pivonku, inú ako loccitanovskú, nie sladkú, ale takú rovno v záhrade na kríčku ...po hodne dlhej dobe, dávno po tom, čo som mala dojem, že sa už dávno odporúčala, vzmŕtvychvstala...tentokrát v podobe príjemne letnej ovocenky - hlavne broskyne a čerešne...nie je sladká, ani lepkavá, proste jemná neumelá ovocná vôňa...

Avatar
andry (01.2.2015 )

Zpočátku to vypadalo na klasickou optimistickou, rozjásanou květinovku s pivoňkami a růžemi a náznakem ovoce, ale naštěstí se s vývojem objevila i nějaká ta hloubka, květiny voní omamněji, broskev a granátové jablko ovocně proslazuje a třešeň jen podkresluje a zcela výjimečně mi neobrací žaludek. Nakonec je to poměrně solidní, byť celkem sladká, podvečerní ovocná květinovka.