databáze 125590 vůní od 8675 značek a 1643 parfumérů

Poudre d'Iris Autour du Parfum

Poudre d'Iris
značka: Autour du Parfum
parfumér: Thierry, Delphine
rok: 0
určení: pro ženy
hlava: neroli, andělika
srdce: kosatcový pudr, květ mandloně, otočník
základ: bílé pižmo, santalové dřevo, mandle
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
blackviolet (26.10.2015 )

Kosatcový pudr je nejdřív svěží a lehce zelený andělikou, pak jemně květinový květem mandloně. Není to pudr ve stylu divadelní šatny a šminek, je to spíš jako byste si vyšli do jarní přírody, dýchali čerstvý vzduch a kolem vás se vznášela jemná tělové vůně mýdla, krému a pudru, které jste nechali v koupelně.

Avatar
wendulka (02.9.2015 )

Hohó, někdy za málo peněz najdete hodně muziky a příkladem je právě tato značka a tato vůně. Chcete kosatec s osvěžujícím hořkým neroli a trochou zelené anděliky na začátek? A chcete, aby byl ten kosatec chvilku zemitý, malinko mrkvový a vlahý od ranní rosy? A rády byste k tomu osvěžující dešťovou přeháňku v podobě šumivých Coca-Cola tónů otočníku?

A nebude k tomu vadit špetka na prach rozemletých mandlí, hebounký pižmový poprašek a trocha částečně mléčného a zároveň kapku kořenitého santalu? Tak jestli ano, Poudre d'Iris právě vyřešila vaše starosti ;-) . Všeho je jen trocha k doplnění toho hlavního, čímž je pudrový kosatec, ale jsou to moc pěkné doplňky.

Avatar
andry (20.1.2015 )

Výrazně krémový kosatec se suchým, nesladkým kosatcovým pudrem; našla by se jistá podoba s Infusion d'Iris. Kosatec místy lehce gumovatí, místy dýchá vanilkovým prachem a je obestřený perlivým cocacolovým otočnínkem.