databáze 146041 vůní od 9646 značek a 1833 parfumérů

Potion (Eau de Parfum) DSquared2

Potion (Eau de Parfum)
značka: DSquared2
parfumér: Ménardo, Annick
rok: 2011
určení: pro muže
hlava: máta, andělika, tymián
srdce: hořec, skořice, , pepř, růže
základ: kašmírové dřevo, pačuli, ambra, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
razorblade (18.9.2017 )

Prvnich dvacet vterin po nastriknuti mam pocit, jako kdybych se postrikala starym dobrym tuzemakem. Kdyz vyvane, zustane mi na kuzi sladce bylinna vune, jejiz slozky nedokazu identifikovat, ale asi bych souhlasila s pernicky. Dneska jsem hnusne zmokla, je mi zima a vlezlo a mam chut kolem sebe tuhle vuni neustale rozstrikovat :)

Avatar
andry (16.2.2015 )

S přehledem unisex. Hořkosladká, hned od začátku tu máme vanilkovou ambrou ztěžklá uhlazená dřeva s velmi příjemným hořce bylinným podtónem dodávajícím zajímavou drsnost (ve smyslu zdrsnělého povrchu, ne Sylvestera kříženého s Arnoldem ). Ozývá se se i suché pačuli a pikantní nádech pepře. Skořice se u mě nijak zásadně nevyskytuje.

Je to zajímavé a na ambrovku to vůbec není přeslazené. Na mně hodně vynikají ty aromatické složky (suché byliny). Kdo má rád hořký styraxový začátek Orinetal Brulantu, mohl by tohle zkusit; podobnost je ale samozřejmě jen typová, a to ještě vzdáleně – jde mi o tu hořkosladkst. Z mainstreamu velmi, velmi slušná ambrovka. Testovací objekt č. 2 (chlap) – velmi sladké, spíš vyloženě hutně vanilkové než ambrové, s nádechem perníčků.