databáze 118100 vůní od 8443 značek a 1588 parfumérů

Pear + Olive Slumberhouse

Pear + Olive
značka: Slumberhouse
parfumér: Lobb, Josh
rok: 2012
určení: unisex
složení: hruška, koňak, heřmánek, aglaia, oliva, massoia, puškvorec

výroba ukončena

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
alibi (19.9.2019 )

Olivové mýdlo a hruška - nekompotovaná, bez koření, autentická máslová hruška doplněná nahořklou vůní oliv. Na kůži drží i do prostoru jde obstojně. Zpočátku se mi zdála sice zajímavá, ale nic pro mě. Dokonce jsem tam tu olivu měla za otravnou. Ale postupem času si mě omotává víc a víc.

Avatar
wendulka (24.12.2016 )

Kdo se někdy pokoušel najít ultimátní hruškovou vůni, ví jakou to dá fušku, najít takovou, kde by hruška vydržela být přítomná déle než v hlavě a zároveň neměla žádná hluchá místa. Po AA Gentiana se mi k ní nejvíc přiblížila letošní Carpe Diem od Arte Profumi, kde mě osobně ale bohužel malinko rušila avivážová broskev. Až takhle jednou přišel Josh Lobb a dovedl ji k dokonalosti.

Použil nezralou, přesto šťavnatou a orosenou hrušku, jejíž zelenou trpkost zdůraznil olivami a puškvorcem s podtóny jemně štiplavé skořice. Úplně nesladkou ji ale nenechal, jelikož ji smíchal se zkaramelizovanými hrozny a kokosovým krémem (vůně dřeva massoia), aby zmáslovatěla. Dále ji zlehka pokapal hřejivým koňakem a nakonec nás s ní nechal ulehnout do hromady sena ve stodole. No a co po vší té nádheře nezjistím? Že se letos přestala vyrábět.