databáze 119415 vůní od 8487 značek a 1599 parfumérů

Pas Сe Soir Parfums BDK

Pas Сe Soir
značka: Parfums BDK
parfumér: Collas, Violaine
rok: 2016
určení: pro ženy
hlava: černý pepř, zázvor, mandarinka
srdce: marocký jasmín, kdoule, pomerančový květ
základ: kašmeran, ambrové dřevo, pačuli ze Singapuru
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Martula (31.7.2020 )

Skok do dortu, po hlavě a přímo do růžové polevy, zabořit se až do sladkokyselé marmeládové náplně. Počáteční sladkost mi připomněla cukrovou vatu z BR 540, pak se přidaly příjemně nakyslé kdoule a vše završil opojný jasmín s pačuliovým základem. Ve druhé fázi se vůně typově přiklonila k Delina (Parfums de Marly) - na chvíli, než se jasmín propracoval k hlavnímu slovu. A i když mě ta vydatná dávka cukru na začátku trochu zaskočila, nakonec je to moc příjemná bílokvětinovka sladká tak akorát a hezky proměnlivá.

Avatar
andry (19.7.2020 )

Sytá pačulová sladkokyselá marmeláda s kdoulí, jasmínem, sladkým pomerančovým květem, na začátku lehce štiplavá zázvorem. Květiny jsou zářivé, ovoce trošku vodnaté, autentické, pačuli jemné, lehce dřevité, se sladce hřejivým podtónem. Povedená netradiční variace na klasické téma, přece jenom kdoule není úplně obvyklá složka, ale se zdejšími květinami jí to ladí a vůně nepůsobí přeslazeně.

Avatar
wendulka (02.10.2018 )

Je luxusní marmeládou ze sladkých mandarinek, kdoulí, lesních jahůdek a jiného červeného ovoce, lehce okořeněnou jiskřivým zázvorem a špetičkou pepře, aby se po rozvonění proměnila v zářivou bílokvětinovku se slunečným jasmínem, pomerančovým květem a rozumně nadávkovaným kašmeranem na sladce pačuliovém základu s dřevitou ambrou. Jinými slovy Pas Ce Soir je odpovědí, že nejen Francis Kurkdjian umí skvěle pracovat s jasmínem, když na to přijde.