databáze 143527 vůní od 9515 značek a 1813 parfumérů

Paris - Biarritz Chanel

Paris - Biarritz
značka: Chanel
parfumér: Polge, Olivier
rok: 2018
určení: unisex
hlava: sicilská mandarinka, pomeranč, bergamot, citrón, grapefruit
srdce: neroli, konvalinka, zelené tóny
základ: pižmo, pačuli

kolekce Les Eaux De Chanel

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Mitzi (28.2.2022 )

Představte si pořádnou sprchu notnou dávkou 4711, oloupejte pomeranč, citrón a pár mandarinek s pevnou kůrou a natrhejte konvalinky. Tak a teď ještě rozemněte snítku rozmarýny a pár lístků bigarade a nechte se pohladit slunečními paprsky. Je to tak dokonalé, až to nemůže být pravda. A proto to zatraceně vůbec nedrží. Vůbec. Ach jo.

Avatar
Renusatko (10.1.2021 )

Je to taková hodně lehká a svěží vůně. Ostře kyselá a i když začíná spíš sladší mandarinkou, tak se mění v kyselejší ovoce. Pořád je zelená, letní, ale po přidání konvalinky se mi zdá těžká. Ta konvalinka se mi do tepla nakonec moc nehodí a asi by mi vadila.

Avatar
jerry (03.5.2019 )

Zelený bergamotový začátek je blízký Cristalle eau Verte. Rozvoněla se do sametově nasládlé velmi jemné zelené kolínské spolu s jemnými průsvitnými bílými kvítky. Typově by se dala přirovnat k uvedené Cristalle eau Verte nebo k Mugler Cologne. Výhradu mám ale k intenzitě i výdrži - obojí odpovídá spíš kolínské.

Avatar
blackviolet (23.6.2018 )

Citrusová kolínská s dominující na slunci dozrálou mandarinkou včetně zelených lístků na stonku, s květinovým podtónem konvalinky rostoucí ve stínu lesa.