databáze 112570 vůní od 8283 značek a 1554 parfumérů

Panda (2017) Zoologist Perfumes

Panda (2017)
značka: Zoologist Perfumes
parfumér: Carbonnel, Christian
rok: 2017
určení: unisex
hlava: jablko, magnólie, mandarinka, lilie, vonokvětka, vzdušné tóny, čaj
srdce: ambra, zemité tóny, jasmín, kosatec, pačuli
základ: cibetka, pižmo, santalové dřevo, vanilka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
slniecko (01.10.2018 )

Veľmi pokojná, mierne zelená a mierne nasládla vôňa. Trošku mi pripmína Kenzovho Tigra. Ďalekovýchodné tóny osmantu, zeleného čaju a magnólie v spojení so zelenými tónmi evokujú kľud bambusového biotopu.

Avatar
ModestMourek (17.7.2018 )

Nová panda je divný patron. Chroupe mírně syntetické zelené jablko, za uchem má lotosový květ, na její hladké kůži ulpěla trocha motorového oleje a z tlamy se jí line příjemný suchý nasládlý kouř. Přílišná kreativita je někdy na škodu. Tchýně ji ohodnotila slovy: „Tady smrdí nějaká dezinfekce.“

Avatar
jerry (06.1.2018 )

Osychající nasládlá mokrá hlína se slupkami ze zelených jablek a se žlutým citronem na olistěné větvičce. Postupně sladce ovocné tóny mísící se s živočišnou stopou dobře schovaného zvířátka. Něco mezi experimentem a totálním úletem šíleného parfuméra. Nějak si nedovedu představit, KAM by se toto dalo nosit....a hlavně PROČ.

Avatar
wendulka (07.10.2017 )

Je vcelku neškodné zvířátko jen o málo zábavnější než Makak, které si spokojeně si hoví ve větvích santalovníku a chroupe přitom zelená jablíčka a čajové lístky. Sem tam slupne i nějakou tu meruňku. Přitom nasává vlhkou zemitou vůni okolní džungle (pačuli), mísící se s rozkvetlými citrusovníků, zeleným jasmínem a vanilovníků.