databáze 126951 vůní od 8721 značek a 1656 parfumérů

Panda (2017) Zoologist Perfumes

Panda (2017)
značka: Zoologist Perfumes
parfumér: Carbonnel, Christian
rok: 2017
určení: unisex
hlava: jablko, magnólie, mandarinka, lilie, vonokvětka, vzdušné tóny, čaj
srdce: ambra, zemité tóny, jasmín, kosatec, pačuli
základ: cibetka, pižmo, santalové dřevo, vanilka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
andry (08.4.2021 )

CHŘUP. Zakousnete se do zeleného kyselkavého jablka, čerstvého, první jakost. Na hladině studeného zeleného čaje plave právě utržený, citronově krémový květ magnolie. Kolem je bambusový les sahající přes dva metry vysoko, vyrůstající z vlhké pačulové hlíny, a vzduch je ztěžklý teplem. Vůně je sladkokysele zelená a křupavá, plná chladivé vláhy, doplněná měkce vanilkovým hutným pylem z květů ovocné vonokvětky a s nádechem citronovníků z Lutensovy Fleurs de Citronnier bez mýdla. Zelený ekvivalent Pulp od Byreda (slupka ze sladkého červeného jablka).

Avatar
slniecko (01.10.2018 )

Veľmi pokojná, mierne zelená a mierne nasládla vôňa. Trošku mi pripmína Kenzovho Tigra. Ďalekovýchodné tóny osmantu, zeleného čaju a magnólie v spojení so zelenými tónmi evokujú kľud bambusového biotopu.

Avatar
ModestMourek (17.7.2018 )

Nová panda je divný patron. Chroupe mírně syntetické zelené jablko, za uchem má lotosový květ, na její hladké kůži ulpěla trocha motorového oleje a z tlamy se jí line příjemný suchý nasládlý kouř. Přílišná kreativita je někdy na škodu. Tchýně ji ohodnotila slovy: „Tady smrdí nějaká dezinfekce.“

Avatar
jerry (06.1.2018 )

Osychající nasládlá mokrá hlína se slupkami ze zelených jablek a se žlutým citronem na olistěné větvičce. Postupně sladce ovocné tóny mísící se s živočišnou stopou dobře schovaného zvířátka. Něco mezi experimentem a totálním úletem šíleného parfuméra. Nějak si nedovedu představit, KAM by se toto dalo nosit....a hlavně PROČ.

Avatar
wendulka (07.10.2017 )

Je vcelku neškodné zvířátko jen o málo zábavnější než Makak, které si spokojeně si hoví ve větvích santalovníku a chroupe přitom zelená jablíčka a čajové lístky. Sem tam slupne i nějakou tu meruňku. Přitom nasává vlhkou zemitou vůni okolní džungle (pačuli), mísící se s rozkvetlými citrusovníků, zeleným jasmínem a vanilovníků.