V naší databázi nejdete celkem 102244 vůní od 7911 značek a 1435 parfumérů

Onda (Voile d'Extrait) Vero Profumo

Onda (Voile d'Extrait)
unisex unisex
složení:
vetiver, zázvor, muškátový oříšek, koriandr
Tito uživatelé vůni: Mají (2) Chtějí (0) Chtějí zkusit (1)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (2):
Avatar
10. leden 2019 Cervanek píše:

Geniální vůně s kůží bot,cigaretovým kouřem a bourbonským vetiverem kalibru vysoké kvality, němž Onda stojí ve všech verzích a koncentracích, přičemž každá voní naprosto odlišně. Voile d´Extrait je o něco plnější a drží se víc pokožky než EDP. Má v sobě částečně společné rysy s Fumérie Turque od SL, ale i od své poslední limitky Naja extrait. Vůně je teplá díky nesladkému avšak hustému medu. Na typ dřevité kůže až “revoluční” vůně na svou dobu a možná i na tu dnešní. Vero Kern však, která si pro masáže,které jednu dobu dělala, míchala vlastní aromaterapeutické olejové směsi, uměla bravůrně pracovat s olejovymi extrakty a měla představu i o vůni kůže těla. Sama milovala vůni kůže bot a všechny tyto vjemy namichala do Ondy, což v překladu znamena “vlna”. Debut a start Vero Kern do vlastní tvorby parfémů se povedl.I tato vůně podobně jako ostatní kreace je velmi individualistická. Vero se nikdy neřídila podle trendů, ale vždy naslouchala svému srdci a to i v životním stylu, který vedla. Vůně prodávala prostřednictvím malých parfumérií, jejichž majitele osobně dobře znala. Její vymazlené flakóny pro ní vyráběla malá sklárna rodinného typu. Škoda, že nás již 18.12.2018 v nedožitých 79 letech opustila. (dnes 10.1.2019 bylo s Vero Kern poslední rozloučení, kterého se mimo jiné zúčastnil i její velmi dobrý kamarád Andy Tauer). Goodbye Vero. Vůně .vero profumo. jsou však nesmrtelné...

Dřevitá kůže založena na vetiveru a nesladkém medu. Podobná Fumérie Turque, Naja extrait a Muscs Khoublai Khan.

Avatar
01. květen 2015 wendulka píše:

Vida, Serge Lutens má s Fumerie Turque zajímavého temného konkurenta! Stojí za ním tato šarmantní švýcarská parfumérka Vero Kern. Přitom však šla vlastní cestou, což je obdivuhodné. Přesto se mi právě právě tato paralela nabízí.

Narozdíl od něj použila štiplavě nasládlý zázvor, hořké neroli a sušené aromatické bylinky. A proč? Aby nám naservírovala temnou, lehce živočišnou a příjemně drhnoucí kůži, lesknoucí se pod nánosem teplého vosku.

Její drhnutí zmírňuje poprašek z kosatcového pudru. Místo kořeněné medoviny je tu lžička třpytivého "nahořklého" medu. Tabák byl nahrazen kouřem ze "suše dřevitého" vetiveru, ale především vůni zahřívá hořkoslaná ambergris.

Onda je typem vůně, která ve vás vyvolá pocit, co by se dal přirovnat k okamžiku, kdy přijdete z venku, kde je mlha a zima, domů do příjemně vytopené místnosti obložené dřevem a vykládané kůží. A podobně jako Lutens se může pochlubit jak skvělou intenzitou tak i výdrží.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Zoologist Perfumes
od: teena-s, 21.březen 2019
Stéphane Humbert Lucas 777
od: blackviolet, 21.březen 2019
Atelier Cologne
od: ModestMourek, 21.březen 2019
Une Nuit Nomade / Une Nuit à Bali
od: ModestMourek, 21.březen 2019
Hermès
od: Fleur, 21.březen 2019
Amouage
od: jerry, 20.březen 2019
Serge Lutens
od: jerry, 20.březen 2019
Tom Ford
od: wendulka, 19.březen 2019
Hiram Green
od: ModestMourek, 19.březen 2019
Yves Saint Laurent
od: Yvraine, 18.březen 2019
Nejnovější novinky
20. březen 19

Dnes jsem byla prozkoumat novinky ve Vavavoom a jsem nadšená. Právě naskladnili bytové vůně od…

komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…