databáze 125520 vůní od 8668 značek a 1643 parfumérů

O, Unknown! Imaginary Authors

O, Unknown!
značka: Imaginary Authors
parfumér: Meyer, Josh
rok: 2017
určení: unisex
složení: černý čaj, čaj Lapsang-Souchong, kosatcové máslo, kjótský mech, pižmo, santalové dřevo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (7)
Avatar
Miru (26.2.2021 )

L U X U S N Í čaj.
Hedvábně lahodný.
S pryskyřicí a éterickou vanilkovou pěnou.
Slast.
...neuvěřitelné, co dokáže ve vůni mech!
jakoby ze svých jednotlivých miniaturních vlákének posbíral do vílího košíčku kapky ranní rosy a ono pohádkové osvěžující a třpytící se vlhko i se svou vlastní sivě zelenkavou pružně polštářkovou měkostí narval do vůně..!
...lehnout si do mechových polštářů za brzkých ranních hodin, kdy do zad stoupá mokro a chlad,
v ústech cigáro a
oči k nebesům...
...relax
bez
časoprostoru...
(jo, a jestli máte prachy, můžete si u toho mlsat luxusní navanilkovělou kosatcovou pěnu)
Stars falls...
...takže tak

Avatar
Fleur (19.1.2021 )

Noční obloha temná jako černý čaj, do něhož je přimícháno portské zrající tak dlouho v dubovém sudu, že voní po švestkách, hořké čokoládě a kosatcovém másle. Pootevřené balkónové dveře vrhají obdélník zlatého světla do tmavé ulice, o patro níž někdo potmě kouří cigaretu, sklepávaný popel se mění na kosatcový pudr, který tlapky toulavých koček roznášejí po celé čtvrti. Přivřít dveře, až se v průvanu otočí stránky rozečtené knížky, a pokračovat v četbě, dokud neztěžknou víčka a neodlehčí se myšlenky.
To chci!!!

Avatar
blackviolet (28.7.2020 )

Dřevitá kosatcovka krásně doladěná čajem. Kosatec je tady máslový i pudrový, čaj černý s krátkým zábleskem ovoce a lehce kouřový. Krémový santal s kořenitým podtónem jako bývá ten mysorský doplní zelený balzám s nádechem kůže. Hodně povedený kosatec.

Avatar
ModestMourek (19.4.2020 )

Po závanu lískooříškového krému následuje sametový dřevitý kosatec, který se prolíná s lehounce zauzeným černým čajem zjemněným kapkou mléka a přechází na hebké santalové dřevo oslazené vanilkou z parfému Gypsy Water (Byredo). Výdrž se pohybuje kolem 3 hodin.

Avatar
Cervanek (27.4.2018 )

Úchvatný kosatec posazený do tmavě zeleného mechu. Pan majestátní kosatec bez mrkve, nebo lépe řečeno, místo ní jsou zde voňavé lístky Lapsang-Souchong čaje s cedrovou pryskyřicí. Edit 8.6.: O, Unknown miluje teplo, podobně jako jiné kosatcovky, při + 25 0 C a výše je božská

Avatar
wendulka (26.1.2018 )

Vzpomínáte na stříbrošedý zemitý kosatec z Iris Silver Mist? To je on, v úvodu osvěžený citrusy, ale bez mrkvové natě, drhnoucího vetiveru, tíživé pryskyřičnatosti a mléčným santalem místo cedru. Melancholii nahradil japonský čajový obřad na mechovém paloučku, při němž se podává aromatický Lapsang Souchong.

Avatar
sugar&spice (17.1.2018 )

Óóóó tohle je nádhera! Suchý dřevitý nesladký kosatec lehce osvěžený čerstvými lístky čaje. Zatím nejpovedenější a nejoriginálnější vůně celé značky.