databáze 115184 vůní od 8355 značek a 1572 parfumérů

O, Unknown! Imaginary Authors

O, Unknown!
značka: Imaginary Authors
parfumér: Meyer, Josh
rok: 2017
určení: unisex
složení: černý čaj, čaj Lapsang-Souchong, kosatcové máslo, kjótský mech, pižmo, santalové dřevo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
ModestMourek (19.4.2020 )

Po závanu lískooříškového krému následuje sametový dřevitý kosatec, který se prolíná s lehounce zauzeným černým čajem zjemněným kapkou mléka a přechází na hebké santalové dřevo oslazené vanilkou z parfému Gypsy Water (Byredo). Výdrž se pohybuje kolem 3 hodin.

Avatar
andry (20.4.2019 )

Přemýšlím, jestli potřebuje podzim a pošmourno, aby vynikla, protože na jaře to není ono. Prim si bere kouřově uzená vůně čaje lapsang souchong, uzená tak dokonale, až horký šálek čaje voní suše. Neříkám, že je to špatně - jenom je to jaksi málo. A ten krásný, nesladký, suchý kosatec poprášený prachovou vanilkou, co tak krásně a až terapeuticky vůni lapsangu doplňoval na podzim, je na jaře kdoví kde. Možná odtud ten název...

Avatar
Cervanek (27.4.2018 )

Úchvatný kosatec posazený do tmavě zeleného mechu. Pan majestátní kosatec bez mrkve, nebo lépe řečeno, místo ní jsou zde voňavé lístky Lapsang-Souchong čaje s cedrovou pryskyřicí. Edit 8.6.: O, Unknown miluje teplo, podobně jako jiné kosatcovky, při + 25 0 C a výše je božská

Avatar
wendulka (26.1.2018 )

Vzpomínáte na stříbrošedý zemitý kosatec z Iris Silver Mist? To je on, v úvodu osvěžený citrusy, ale bez mrkvové natě, drhnoucího vetiveru, tíživé pryskyřičnatosti a mléčným santalem místo cedru. Melancholii nahradil japonský čajový obřad na mechovém paloučku, při němž se podává aromatický Lapsang Souchong.

Avatar
sugar&spice (17.1.2018 )

Óóóó tohle je nádhera! Suchý dřevitý nesladký kosatec lehce osvěžený čerstvými lístky čaje. Zatím nejpovedenější a nejoriginálnější vůně celé značky.