databáze 110081 vůní od 8222 značek a 1531 parfumérů

Norne Slumberhouse

Norne
značka: Slumberhouse
parfumér: Lobb, Josh
rok: 2012
určení: unisex
složení: borovicové jehličí, kapradí, mech, lišejník, kadidlo, bolehlav plamatý
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
alibi (19.9.2019 )

Zapálený František pod vánočním stromečkem. Voní jehličí a kadidlo, je to takové sladce hořké, dřevité.

Avatar
slniecko (28.1.2019 )

Výrazná vôňa ihličia (tipovala som jedľu, ale je to borovica). Intenzívna vôňa hlbokého lesa. Vlhké papradie, mach a lišašajníky spolu s intenzívnym ihličím mi veľmi evokujú ihličnaté lesy Veľkej Fatry. V suchšom počasí sa primieša sladší, klinčeková tón, ktorý vôňu "zvianočnieva". Posedenie pri stromčeku s vianočnými medovníkmi. Atmosféra podobná niektorým vôňam Vala's Enchanted Perfumery. Pozor - farbí!

Avatar
ModestMourek (03.1.2019 )

Jemně zakouřené jedlové jehličí okořeněné hořkými bylinami zvolna sládne kadidlem a uhlazuje se sametovým mechem. Nádhera. Spojily se zde parfémy Good Fir 11 (Krigler) a Yatagan (Caron). Vůně se drží spíše u těla a vydrží přes 8 hodin. Upozornění: Při aplikaci ze vzorku mi na kůži zůstal několik hodin zelený flek.

Avatar
Cervanek (30.9.2018 )

Gurmánka z vůně jehličí z tmavozeleného lesa s kapradím a mechem. Obsahuje také jedlovec nebo-li tsugu (anglicky hemlock), což je rostlina spadající do čeledi borovicovitých, však také vůně borovicového a jedlového lesa zde převládá. Je to hlaďounká, kulatá, nasládlá voňavá ňamka. Píše se, že zde byl použit ne jeden pure lesní olej a pryskyřice, čemuž docela věřím, vůně působí přírodně. NORNE ve srovnání s jinými jehličnatými vůněmi je bez medicinálních prvků a časem se z ní klube i vůně perníku podávaném v kostele chrámovému sboru. Vůně jehličí však převládá.Sychravý podzim a zima je to pravé ořechové období ke zvednutí nálady s tímto nádherným parfémem v extrait koncentraci.