databáze 112570 vůní od 8283 značek a 1554 parfumérů

Night Veils: La Botte Byredo

Night Veils: La Botte
značka: Byredo
parfumér: Epinette, Jérôme
rok: 2016
určení: unisex
hlava: absolut jasmínu
srdce: fialka, cibeton
základ: kůže, mahagonové dřevo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
ModestMourek (31.12.2019 )

Sladký ovocný jasmín se prolíná s krémovou kůží zakouřenou dýmkovým kouřem, která přechází na nasládlý fialkový semiš. Výdrž přesahuje 4 hodiny. Je to povedená vůně, ovšem s ohledem na syntetické složení šíleně předražená. Parfému Agar Ébène (Hermès) lze za obdobnou cenu koupit 200 ml.

Avatar
Cervanek (14.11.2017 )Nádherná hořko - mahagonově dřevitá s kůží naleštěných vysokých bot, loveckých tašek a brašen. Působí velmi silně jasmín s cibetkou, který s mahagonem a kůží vytvářejí nádhernou slanou vůni. Vyvíjí se velmi pomalu do silné až drsné vůně kůže absolute. Aaaach . . . .. Rozporuplná, mnohovrstvá dokonalá vůně.
Pro milovníky kůže MUST HAVE!

Avatar
wendulka (06.11.2016 )

Tahle vůně mi vyloženě jako kožené boty nevoní, spíš si představte si hromadu omamného jasmínu s pár kvítky fialek, na kterou někdo vylil březový dehet a pak všechny ty kytky v kožených rukavicích naskládal do navoskované dřevěné truhličky. Zní to možná trochu divně, ale podle mě je to jedna z nejzajímavějších vůní od Byreda za poslední dobu.

Avatar
barbucha (12.10.2016 )

V zacatku primo nosem padneme do velkeho a mocne rozkvetleho jasminoveho kere. Tam omdlime. Probereme se, kdyz nas pokladaji na drevena nositka a prikryvaji kozenou bundou.