V naší databázi nejdete celkem 94565 vůní od 7495 značek a 1335 parfumérů

Music For a While Frederic Malle

Music For a While
unisex unisex
složení:
HLAVA: citrón, mandarinka, bergamot
SRDCE: levandule, ananas
ZÁKLAD: pačuli, labdanum, vanilka
Tito uživatelé vůni: Mají (9) Chtějí (1) Chtějí zkusit (3)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (2):
Avatar
10. srpen 2018 daniela píše:

Citrusy a silná levandule na začátku, společně s mírnějším ananasem. Je to zvláštní kombinace a s dcerkou jsme ji viděly každá jinak. Ona: Levandule hezká, ale brr, ananas. Já: Ananas hezký, ale brr, levandule. (To je tím, že jsem nikdy neměla ráda levandulové spací polštářky, zato Ananas Fizz od L'Artisana se mi kdysi hodně líbil.) Levandule postupně slábne, ananas se statečně drží a přidává se pačuli a dřevité tóny. Z vůně je po rozvonění vyloženě "pačuliovka" s nádechem labdana a ananasu, ten si s levandulí vyměnil role. Vůně působí spíše řídce, vodově, ke konci společně s pižmem už trochu vyšeptale (díky Ananas Fizzu jsem si vzpomněla na přírodní L'Artisany). Ovšem nutno dodat, že tím koncem vůně myslím druhý den, po více než 12 hodinách od navonění a po sprše. Naprosto neuvěřitelná výdrž!

Možná díky pačuli a labdanu, Music for a While vidím jako dřevem obkládanou místnost na starém zámku, s dřevěným paravanem, na stolku leží sklenička s ananasovým džusem a svazek levandule. Je ticho a nikdo tu není, ale když se zastavím a zavřu oči, slyším tóny smyčců, které se tu rozeznívaly v minulých staletích, a vidím dámy a pány při tanci. Zrovna tak ale může vůně přenést třeba do prvorepublikové vily, veliké místnosti s dlažbou, kde je chládek i v letním horku. Na dřevěném stolku je postavený gramofon a hosté se scházejí na swingový večírek. Vůně rozhodně stojí za vyzkoušení.

Avatar
14. březen 2018 wendulka píše:

Zatímco Superstitious má evokovat šustění dámských šatů, Music For a While má prý vyjadřovat schopnost hudby přenést nás na místo, kde je život krásnější. No jak se to vezme. Aby vás tam totiž vzala, je potřeba mít u této vůně opravdu vřelý vztah k levanduli a ananasu, a to konkrétně k výrazně aromatické kafrové levanduli.

Vyžádá si veškerou pozornost, jakmile vstoupí do místnosti. Vystaví se na odiv osvěžujícím kapkám bergamotové a mandarinkové šťávy. Vrhne se do chladivé náruče přezrálého sladkého ananasu. Šustí přitom sukní svých zelených taftových šatů z pačuli, ale na rozdíl od Superstitious má díky labdanu navíc i kožené rukavičky a tančí spolu celý večer.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Penhaligon's
od: jerry, 17.srpen 2018
Yves Saint Laurent
od: jerry, 17.srpen 2018
Clinique
od: viktorka_od splavu, 17.srpen 2018
Comptoir Sud Pacifique
od: jerry, 17.srpen 2018
Estée Lauder
od: jerry, 17.srpen 2018
Yves Saint Laurent
od: jerry, 17.srpen 2018
Estée Lauder
od: jerry, 17.srpen 2018
Apothia
od: jerry, 17.srpen 2018
Calvin Klein
od: jerry, 17.srpen 2018
Calvin Klein
od: jerry, 17.srpen 2018
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod