V naší databázi nejdete celkem 99367 vůní od 7770 značek a 1399 parfumérů

Music For a While Frederic Malle

Music For a While
unisex unisex
složení:
HLAVA: citrón, mandarinka, bergamot
SRDCE: levandule, ananas
ZÁKLAD: pačuli, labdanum, vanilka
Tito uživatelé vůni: Mají (11) Chtějí (0) Chtějí zkusit (6)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (3):
Avatar
17. září 2018 ModestMourek píše:

Kafrová levandule smíchaná s přezrálým ananasem, potom přezrálý ananas uhlazený prašným pačuli. Velmi zajímavá kombinace. Projekce je značná a výdrž přesahuje 6 hodin.

Avatar
10. srpen 2018 daniela píše:

Citrusy a silná levandule na začátku, společně s mírnějším ananasem. Je to zvláštní kombinace a s dcerkou jsme ji viděly každá jinak. Ona: Levandule hezká, ale brr, ananas. Já: Ananas hezký, ale brr, levandule. (To je tím, že jsem nikdy neměla ráda levandulové spací polštářky, zato Ananas Fizz od L'Artisana se mi kdysi hodně líbil.) Levandule postupně slábne, ananas se statečně drží a přidává se pačuli a dřevité tóny. Z vůně je po rozvonění vyloženě "pačuliovka" s nádechem labdana a ananasu, ten si s levandulí vyměnil role. Vůně působí spíše řídce, vodově, ke konci společně s pižmem už trochu vyšeptale (díky Ananas Fizzu jsem si vzpomněla na přírodní L'Artisany). Ovšem nutno dodat, že tím koncem vůně myslím druhý den, po více než 12 hodinách od navonění a po sprše. Naprosto neuvěřitelná výdrž!

Možná díky pačuli a labdanu, Music for a While vidím jako dřevem obkládanou místnost na starém zámku, s dřevěným paravanem, na stolku leží sklenička s ananasovým džusem a svazek levandule. Je ticho a nikdo tu není, ale když se zastavím a zavřu oči, slyším tóny smyčců, které se tu rozeznívaly v minulých staletích, a vidím dámy a pány při tanci. Zrovna tak ale může vůně přenést třeba do prvorepublikové vily, veliké místnosti s dlažbou, kde je chládek i v letním horku. Na dřevěném stolku je postavený gramofon a hosté se scházejí na swingový večírek. Vůně rozhodně stojí za vyzkoušení.

Avatar
14. březen 2018 wendulka píše:

Zatímco Superstitious má evokovat šustění dámských šatů, Music For a While má prý vyjadřovat schopnost hudby přenést nás na místo, kde je život krásnější. No jak se to vezme. Aby vás tam totiž vzala, je potřeba mít u této vůně opravdu vřelý vztah k levanduli a ananasu, a to konkrétně k výrazně aromatické kafrové levanduli.

Vyžádá si veškerou pozornost, jakmile vstoupí do místnosti. Vystaví se na odiv osvěžujícím kapkám bergamotové a mandarinkové šťávy. Vrhne se do chladivé náruče přezrálého sladkého ananasu. Šustí přitom sukní svých zelených taftových šatů z pačuli, ale na rozdíl od Superstitious má díky labdanu navíc i kožené rukavičky a tančí spolu celý večer.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Van Cleef & Arpels
od: wendulka, 10.prosinec 2018
Ormonde Jayne
od: wendulka, 10.prosinec 2018
Memo
od: blackviolet, 10.prosinec 2018
Aerin
od: jerry, 10.prosinec 2018
Guerlain
od: jerry, 10.prosinec 2018
Grossmith
od: ModestMourek, 10.prosinec 2018
Grossmith
od: ModestMourek, 10.prosinec 2018
Bond No. 9
od: ModestMourek, 09.prosinec 2018
Yves Saint Laurent
od: viktorka_od splavu, 09.prosinec 2018
Cacharel
od: jerry, 09.prosinec 2018
Nejnovější články
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod