databáze 143710 vůní od 9525 značek a 1814 parfumérů

Moonlight In Chiangmai Dusita Paris

Moonlight In Chiangmai
značka: Dusita Paris
parfumér: Umavijani, Pissara
rok: 2020
určení: pro muže
hlava: yuzu, noční jasmín
srdce: siamský benzoin, muškátový oříšek
základ: myrha, list pačuli z Indonésie, haitský vetiver, týkové dřevo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
ModestMourek (01.7.2022 )

Nádherné šťavnaté nahořklé aromatické yuzu přechází přes medově sladký nektar, borovicovou pryskyřici a hladké světlé dřevo na syntetický připálený sametový karamel. Ošizený základ parfému vytvořený z nekvalitních složek pohřbil slibný citrusový úvod.

Avatar
alibi (07.4.2021 )

Tekutina hustá, medové konzistence a zlatavých odlesků, chuti sladce palčivé. Jestli jste někdy nasbírali borovicovou pryskyřici a v plechovce od mandarinek ji rozpustili, aby se vám z ní lépe vyráběly louče z borových větví, jako já kdysi na pionýrském táboře, tak víte, jak voní. Rozpálená borovicová pryskyřice a v ní prskající svíravá citrusová šťáva, oslazená benzoinem, kořeněná muškátovým oříškem, nalitá na drhnoucí vetiver. A jestli jste to opravdu udělali, tak víte, že té vůně se nelze zbavit. Aneb - Baccarat Rouge 540 (Maison Francis Kurkdjian) bez desinfekce.

Avatar
blackviolet (17.1.2021 )

Pryskyřičná a kořenitá vůně, která má hloubku klasiky. A také stopu orientu nebo spíš Asie, protože koření je výrazné, ale zároveň je tady i taková tichá skromnost květin. Dala by se snad považovat i za unisex, ale pro mě teprve tehdy, když se rozvine do jasmínové myrhy.
Začátek je ve stylu pánské citrusově bylinkové kolínské s yuzu a pačuli. A hodně muškátového oříšku. V pryskyřičné myrze a hebkém sladkém benzoinu se rozvoní jasmín a já najednou rozumím. Ano, tak to je, jeho vůně prozáří noc jako svit měsíce. Dokud měsíc zase nezmizí za tmavým dřevitým horizontem.

Avatar
slniecko (07.11.2020 )

Issara s medom. Príjemná a je to posun voči predošlým v smere k niche.