databáze 125380 vůní od 8664 značek a 1643 parfumérů

Memoirs Of A Trespasser Imaginary Authors

Memoirs Of A Trespasser
značka: Imaginary Authors
parfumér: Meyer, Josh
rok: 2012
určení: unisex
složení: vanilka, guajakové dřevo, myrha, benzoin, mošusové semínko, dub, jíl
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
andry (28.2.2021 )

Dřevitá suchá vanilka pro každej pošmournej den, pátek nebo svátek, to je jedno. Bude vám spolu dobře, lehce cinknutí, kolem vůně dubových sudů a hliněné podlahy nasáklé vodou. Letmý kouř z povzdálí a mrknutí oka. Několik nikdy nezapomenutých epizod někdy v historii, co se vlastně nestaly. A jak že se to jmenovalo? Jo, Memoirs of a Trespasser. Bingo. Voníš sladce, když se nezřízeně směješ.

Avatar
Renusatko (27.2.2021 )

Podle složení bych čekala vůni víc sladce vanilkovou a gurmánskou. Přitom je to spíš zvláštně složená svěží a orientální vůně. První závan je vanilka opečená na ohýnku. Hořící dřevo, kouř, pálící se myrha, pepř. Není sladká, spíš nasládlá a zajímavá.

Avatar
Miru (26.2.2021 )

Dortová, luxusně dortová,
madagaskarská
vanilka.
...po chvíli přestane být sobeckou a rozpráší svá mikro zrnka po změklých dubových dřevech,
aby i ona si užila své časy slávy.
...vanilkovým tekutým zlatem omývané kmeny nekompromisních/velmi tvrdých dřev,
jež měknou zásluhou podkuřování z pryskyřic.
A ony pryskyřice celou kompozici nejen delikátně prokuřuji, ale i ochucují.
Velmi dobré...
...vlastně -
vynikající.!
(miluji labdanum, myrhu, copaibu, a miluji ve složeni guajak - pokaždé, když ve vůni je, vnímám parfém jako zlatý. Nevím, jak to dělá, ale vždy cítím hustě tekuté lesklé zlato...)
Důkaz, že i s minimem, ale kvalitních, ingrediencí se dá vytvořit nádherná vůně.
"Wattsone, jak prosté!.."

Avatar
viktorka_od splavu (21.1.2021 )

citronová vanilka na mechu, na dřevě. vykotlaný dub s hnízdem divokých včel, obrostlý mechem.. a hojně opepřený.. po delší době cítím krystalky soli. něco mi připomíná.. ale já na to nepřijdu:-(

Avatar
wendulka (17.7.2017 )

Už v samotném úvodu vás přivítá nádherná smetanová madagaskarská vanilka a sladce pryskyřičnatý benzoin s medovými a kakaovými akordy, který v kombinaci s ní vyvolává dojem zkaramelizovaného vanilkového cukru. Přehnané sladkosti se však rozhodně obávat nemusíte, jelikož stejnou měrou je v ní zastoupena i myrha, zemitě peprný guajak a další dřeva, lehce zahřátá mošusovým semínkem, které vůni posouvají orientálním směrem a prodlužují její výdrž na několik hodin. Zaujmout by podle mě mohla především obdivovatele Vanitas (Profumum Roma) nebo Bronzo (Omnia Profumi) a dřevitých vanilkových vůní obecně.