databáze 143710 vůní od 9525 značek a 1814 parfumérů

M Puredistance

M
značka: Puredistance
parfumér: Dove, Roja
rok: 2010
určení: unisex
složení: bergamot, citron, růže, jasmín, skořice, pačuli, lišejníky, labdanum, vetiver, vanilka, kůže, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Miru (30.6.2022 )

Jo. Tak tohle
jo.
Vláčná vlahá prachovost z růží, lišejníků, pačuli a vetiveru,
citronový podkres jak ze Shalimaru(vč jasmínu, růže...
...jej, mě to přestalo bavit psát.
je to totiž mix Shalimaru, Samsary v rozostřeném a intimnějším provedení,
kdy se ale vše točí kolem masivního květu růže uprostřed toho všeho chyprovém provedení.
Začátek krásný.
Konec všeobecný...

Avatar
slniecko (17.5.2022 )

Bergamot, klasické kvetinové tóny tvorené predovšetkým klasicky poňatým prísnym jazmínom, koža, machové tóny klasického chypre Výslovne dymový vetiver. Vôňa skôr pánska, než unisex, a "vymazlená". Ešte aj živičnaté tóny postrádajú akúkoľvek lepkavosť, či sladkosť. Toto palec hore.

Avatar
qanik (17.12.2015 )

Prvé čo cítim je napodiv niečo ako pelendrek (naštastie je rýchlo preč),s kopou hrebíčka a škorice. Skvelá aromaterapia na prečistenie dutín a na pomyselné zahriatie sa. Intenzita povoľuje, vôňa iba nepatrne sladne a vynára sa koža. Je to pánska čierna kožená bunda, je cítiť majiteľovou korenisto-drevitou kolínskou a nepatrne dymom z dreva horiaceho v krbe. A niekde vo vrecku má rozsypanú škoricu a jeden maličký vanilkový cukrík pre dámu jeho srdca. Nemám veľmi v láske kožené vône, ale táto zanecháva vo vzduchu veľmi príjemné závany, aj neskôr základ na koži je lahodný. Parádna vôňa pre muža s veľkým M.

Avatar
jerry (22.3.2015 )

Hořké byliny s jistou dávkou svěže chyprových tónů, které postupně doplnila prohřátá sladká výrazně kouřová pryskyřice a kůže v podobě starožitného koženého křesla. Nelze pominout ani gurmánské tóny - koňak s hořkou čokoládou a kořením. Všechno se tak spořádaně mezi sebou prolíná do podoby uhlazené bylinně-kořeněně-kouřově-dřevitě-kožené vůně. Bohužel se ale po několika hodinách objevily velmi nepříjemné štiplavé tóny ohořelé zaolejované kůže. Je sice označena jako unisexová, ale osobně bych ji spíš řadila mezi vůně ryze pánské. Intenzita i výdrž jsou bezkonkurenční...