databáze 125298 vůní od 8664 značek a 1643 parfumérů

Love Kills Masque Fragranze Milano

Love Kills
značka: Masque Fragranze Milano
parfumér: Dumur, Caroline
rok: 2019
určení: unisex
hlava: turecký růžový olej, africká pelargónie, růže, mošusové semínko
srdce: turecká růže, pačuli
základ: cedrová esence, ambrarome, pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Martula (24.1.2021 )

Sytá vůně růže (skoro soliflor) s průrazností růžového esenciálního oleje. Osvěžená svíravou zelení pelargonie a cedrovým dřevem. Působí na mě jako velkokvětá rudá růže se silným stonkem, vytržená ze záhonu i s kořeny a odhozená do trávy. A je škoda toho velkolepého květu, že už bude vadnout..má v sobě krásu a smutek zároveň.

Avatar
wendulka (20.12.2020 )

V současné květomluvě snad neexistuje květina, která by lépe symbolizovala, co vše láska přináší, než právě růže. Rozkvétá jako růžové poupě, kdy je čistá a nevinná jako mošusové semínko. Probouzí se k životu a příjemně svírá útroby jako zelené citrusy a nezralé maliny. Dovede probudit vášeň v srdci jako kořenité pačuli, ale může i zranit svými trny, ostrými jako cedr, ambrově spálit a zanechat šrámy na duši, co nezhojí ani ta nejlepší pižmová dezinfekce. Podobně jako nyní Caroline Dumur to jejich prostřednictvím už kdysi vyjádřil slovy Freddie Mercury:

Love won't take no reservations
Love is no square deal
Hey love don't give no justification
It strikes like cold steel

Love kills, drills you through your heart
Love kills, scars you from the start
It's just a living pastime
Burning your lifeline,,,

Avatar
blackviolet (19.12.2019 )

To je ale hezká pižmová ovocná růžička. S mošusovým semínkem působí čistě a umytě jako nevinná láska. Pelargonie a pačuli ji okoření a k okvětním plátkům přidají stonky se zelenými listy. Cedr a syntetické pižmo trochu píchají jako dřevité trny na stonku. Láska nebude jen procházka růžovou zahradou, na cestě budou čekat i pěkně trnitá houští.