databáze 110702 vůní od 8241 značek a 1539 parfumérů

Layla Al Kimiya / Kemi Blending Magic

Layla
značka: Al Kimiya / Kemi Blending Magic
parfumér: Maurice, Chris
rok: 2014
určení: unisex
hlava: hřebíček, muškátový oříšek
srdce: ylang ylang, cedr
základ: ambra, pižmo, pačuli, vanilka, sladké tóny
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Cervanek (30.5.2019 )

Příjemná typická arabka květinovo - dřevitá až ovocná. Konvalinky,santal, hřebíček, karafiát a hooodně krémového a překrásného ylang-ylangu s banánovým tiramisu. Připomíná mi vůně z doby objevování arabek Asgharali před cca. 10 lety v cpo podobě jako květinová Mouad, karafiátový Rawan i santalovou edp Raneem -reinkarnace Rawanu, které jsou dnes již jen nostalgickou vzpomínkou, protože se BOHUŽEL nevyrábí. Layla je vůně nenásilná, nádherná, podání autentické se zmíněnými arabkami, jen tak k lenošení, nebo aspoň do neuspěchaného dne a rozhodně dobré nálady. Oproti arabkám mnohonásobně dražší.

Avatar
Martula (26.5.2019 )

Je to jednoduché: Ylang v plném květu, jeho banánová vůně spolu s vanilkou vytváří dojem banánového mléčného koktejlu, dobře vychlazeného, ale hodně sladkého. Tato kalorická bomba se bude hodit na povalování na prosluněné pláži, k běžnému použití si ji úplně neumím představit.. přepíná mě do režimu "nespěchám, užívám si volno - je přece léto".

Avatar
wendulka (22.5.2019 )

Je orientální odpovědí na vůně typu Terracotta Le Parfum nebo Mayotte bez kokosu a dalších doprovodných bílých květů. V hlavní roli je tu nádherný, máslově ovocný ylang s vůní zralých banánů s plnotučnou vanilkou, jejichž sladkost tlumí špetka palčivě dřevitého hřebíčku, muškátového oříšku s jehličnatým cedrem a balzamickou ambrou.

Avatar
blackviolet (09.6.2016 )

Layla, kromě toho, že je to oblíbené ženské jméno, znamená v arabštině "noc". A v noci se asi často mlsá, zvlášť v období ramadánu, kdy se to ve dne nesmí. Layla je sladká vanilková lahůdka z orientu, smíchaná s muškátovým oříškem a hřebíčkem, zjemněná květem ylang ylangu, okořeněná pačuli, které tlumí sladkost, doplněná balzamickou ambrou a naservírovaná v dřevěné misce na bělostně vypraném ubruse.