databáze 136620 vůní od 9209 značek a 1743 parfumérů

Layali (Concentrated Perfume Oil) Al Arabiya Al Swissriya / Swiss Arabian

Layali (Concentrated Perfume Oil)
značka: Al Arabiya Al Swissriya / Swiss Arabian
parfumér:
rok: 0
určení: pro ženy
hlava: černý rybíz, pomerančový květ, švestka
srdce: ylang ylang, růže, jasmín
základ: oud, ambra
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Cervanek (30.11.2021 )

Omamně květinová díky ylangu s pomerančovým květem, lehce zapocená kvůli kminu s až mýdlovým tónem ořechů, což dělá šafrán. Obalena ambrovým závojem.. Zní to divně, tak trochu jak si pejsek s kočičkou dělali dort. Ovšem vůně je famózní, lehká a příjemná. A držák.

Avatar
jerry (29.11.2021 )

CPO. Hodně zralá švestka, vypodložená stejně tak přezrálým černým rybízem i několika zelenými lístky a prachově suchou sladkou pačuli. Celé je to naložené v medově sladké husté ambře a ozdobené lehoučkými průsvitnými květinami.. Kupodivu to ale vůbec není nijak moc sladké ani hřejivé - kolem dokola se prohání chladný lesní vítr s vůní jehličí a čerstvé smůly.

Avatar
teena-s (26.9.2020 )

ta vůně je hodně zvláštní a drží,je to olej a tak se líně přelívá i celý den,zleva do prava a zpět.Podprahově jsem čekala vůni fialkovou ale on je to spíš Eman Fiala,halama trochu tupánek a na nose mu sedí velká klustá masařka. Asi to bude tím rybízem,je přezrálej a i s listama(to bude ta chlupatá černá moucha),je to sladké a husté,nic pro víly a něco mi tam vadí a nedokážu to identifikovat,je tomu jedno jestli je teplo nebo zima-chová se to jako vojenský záškodník,a mě tahle bojůvka baví