databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Lavandeluce April Aromatics

Lavandeluce
značka: April Aromatics
parfumér: Bochnig, Tanja
rok: 2019
určení: unisex
složení: levandule, haitský vetiver, vanilka

kolekce Gourmand

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
teena-s (27.5.2022 )

Mazlivka plyšová,na první počich bych tipovala nějaké jemné šanelovské mýdýlko s kosatcem nebo bílou violkou,je to hebučké nadýchané,sladké konejšivé jen jako chápající shovívavý pohled maminky,
když tahle rodinná idylka změní kulisy ,vyloupne se bylinně pichlavý válec vetiveru,dórský sloup z šedavého mramoru stojící uprostřed vyprahlé bílé pláně ,vítr ponáší malé úlomky opadané jemné omítky,prostor bez plynutí času

Bílá věčnost
Lila apatie
Nahořklé snění
Prach všech křivd
Klidná meditace

(sled v jakém se vyznění vůně mění je velmi rychlý ale nenásilně měkký jako ukolébavka tiše zpívaná malému děcku,nenapočítá svých sto oveček,za pár minut je přidušeno polštářem napěchovaným sušenou levandulí)
Ta vůně je překrásná - autentická jen příliš jemná,rozvinulé sladko se mísí se štipkavostí bílého pepře( a časem přijdu na to,kterou krásku mi připomíná)
...a trochu jakoby i prací gely měly svoji niche kategorii

(snad se majitelka neurazí-kdyby oči mohly vonět pak takto voní oči @alibi)

Avatar
Korsičanka (20.5.2022 )

Nádherná levandule bez ostrých hran, která sládne a sládne - vanilka, med, seno, tonka - tudíž cílená vyloženě na ženy. Kdyby měla na těle ještě větší výdrž, povýšila bych ji na number one:)
Ke zklidnění, na spaní či do veřejné dopravy jako dělaná, jen cenově ne příliš přitažlivá:( Ale na oblečení drží lépe.
Úvodní fáze s vetiverem ji odlišuje od ostatních levandulovek, což je její další plus. Navíc nádherný flakonek, a pro nás - "parfumové nenechavky" - i přijatelná velikost 30 ml.

Avatar
alibi (31.12.2021 )

Suchá medově nasládlá relaxační vůně levandule. Později výrazně medově a vanilkově sladká. Levandule bez pánských tónů. Mně se líbí víc ta úvodní bylinná fáze. A hned jsem si vzpomněla na mnou oblíbený levandulový rosol z Madliny zavařovny.