databáze 115449 vůní od 8360 značek a 1572 parfumérů

Kiviskin Piotr Czarnecki

Kiviskin
značka: Piotr Czarnecki
parfumér: Czarnecki, Piotr
rok: 2017
určení: pro muže
složení: šafrán, muškátový oříšek, piment, fialka, tabák, tmavá čokoláda, benzoin, cedr, kůže
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Fleur (21.5.2020 )

Zelené slupky nezralých vlašských ořechů, pod křehkou skořápkou měkké bílé oříšky mandlové chuti, potažené ještě nahořklou tenoučkou blánou, kterou je nutné sloupnout, aby se daly sníst. Ořechy předčasně popadaly do trávy, kterou ohřívá poslední letní a první podzimní slunce. Zbylé ořechy zakrátko dozrají a podzimní deště je začnou ze stromu srážet na zem, kde mezi chomáčky rezavějící trávy budou ležet jako černé pingpongové míčky, při doteku mazlavé a potměšile zbarvující prsty hnědou barvou. Uklidňující vůně pro vzrušující muže (a možná i naopak).

Avatar
Miru (28.4.2020 )

...v začátku cedrem a pimentem až průtahově zelený šafrán.
Po chvíli se pod závojem z rozdrceného zeleného koření a dřevitých cedrových vláken objeví detekovatelné stopy kůže s delikátně jablečným zabarvením, a když hooodně zavřu oči tak, podprahově vnímám i tabákovou téměř černou čokoládu, jež je uváděna ve složení.
Tahle vůně má jediného správného nositele!.
A tím je Terenc Fletcher, dirigent z filmu Whiplash...
(ten film, to je herecký emoční koncert)
https://www.youtube.com/watch?v=sTB6K1kEPgs

Avatar
wendulka (07.4.2020 )

Je vůní šafránově semišové, tabákově zakouřené pánské bundy, v jejichž kapsách najdeme kromě pár fialkových bonbónů i pralinky z vysokoprocentní tmavé čokolády s náplní z vaječného likéru. Díky pimentovým bobulím, muškátovému oříšku a jehličnatému cedru příjemně drhne, ale neškrábe.