databáze 128720 vůní od 8813 značek a 1667 parfumérů

Kiste Slumberhouse

Kiste
značka: Slumberhouse
parfumér: Lobb, Josh
rok: 2015
určení: unisex
složení: tabák, broskev, vřes, tonka, henna, bez, pačuli, med
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (7)
Avatar
Miru (17.5.2021 )

...černé hutné meruňky.
Miluji meruňky!.
...ale tyhle jsou tmavé, temné, minimálně sladké,
namedověle měkoučce tabákové, přelité sirupem z bezinek macerovaných ve whisky, v níž se ráchají i tmavé khaki listy pačuli,
a do téhle požitkářské taveniny padají ještě i hobliny z broskovových jader, jež cestou svými ostrými hrankami kreslí drobné jizvy do šťávou naducané dužniny...
Slast.
...dejte mi doutník, křeslo a drink, prosím -

Avatar
Renusatko (09.3.2021 )

Broskve naložené v koňaku, přitom si zachovávají svoji výraznou vůni. Postupně se broskev vytrácí a zůstává medová, hladká a hustá vůně s ovocem. Pačuli a špetka tabáku umírní přílišnou sladkost, ale i tak je to spíš vůně na příležitost, kdy člověk chce něco sladkého, než na každý den.

Avatar
Cervanek (15.11.2019 )

Koňak, brandy či whisky v úvodu - v každém případě se jedná vždy o velmi dobrý ročník, tmavě zlatavé barvy má v začátku též poměrně výrazný ovocný tón - meruňky a broskve z dobře uleželé zavařeniny s hřebíčkem. Tabáku jen špetka. Krásně se rozkládá a velmi dobře drží. Tuto kovovou plácačku s koženým obalem je dobré mít u sebe.

Avatar
alibi (19.9.2019 )

Meruňkový koláč s drobenkou a tabák. V úvodu lehká živočišnost, navinulé ovoce a hořkost oleje z meruňkových jader. Na šále vydržela dlouho, ale do kůže se vpíjí.

Avatar
blackviolet (25.4.2019 )

Sladké ovoce s hladkou dužinou, v němž se stále víc prosazuje broskvové pyré s medem, který ale vůni nedělá příliš sladkou, i díky tomu, že jsou v něm bylinky a luční květy, tabák v kožené tabatěrce a jemně zemité pačuli.

Avatar
ModestMourek (03.10.2018 )

Krásná vůně. Sušené broskve se prolínají s jemně živočišným tabákem a sametovou parafinovou kůží z Knize Sec, kterou zvolna prostupuje hebké medové pačuli. Projekce je v úvodu značná a výdrž přesahuje 12 hodin.

Avatar
wendulka (10.12.2016 )

Vůně má být údajně inspirovaná létem, stráveným v Savannah, nicméně mně osobně už úvodní závan marmelády z červeného ovoce mi je něčím povědomý, byť je pikantnější a provází ho trpká zeleň. Tohle odněkud znám. A přestože se po pár minutách přidá další, tentokrát broskvová zavařenina, lépe řečeno vůně sladkých broskví, které jsme právě prudce osmahli na pánvičce, aby nám krásně zkaramelizovaly, s nádherným aromatickým tabákem s koženými podtóny, povědomý pocit se stále neztrácí.

Sladký pačuliový základ s medem a hustá krémová tonka mi pak moje podezření jenom potvrdily. Kiste je luxusně zpracovaný, na tabákový level posunutý Angel Muse a místo lískooříškového latté s hořkou čokoládou tu máme pralinky z klasického Angela, akorát tyhle jsou zásluhou tonky z bílé čokolády. Vůně jde krásně do prostoru a na kůži vydrží bezproblémově půl dne.