databáze 125298 vůní od 8664 značek a 1643 parfumérů

Just A Rose Floraïku

Just A Rose
značka: Floraïku
parfumér:
rok: 2019
určení: pro ženy
hlava: bergamot, limeta
srdce: heliotropin, růže
základ: guajakové dřevo, bílé pižmo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
Martula (24.1.2021 )

Hodně svěží růže. Vidím ji jako bílou, popínavou, s drobnými květy. Spousta bergamotu na začátku spolu s limetou je jako energetická vzpruha, díky ní tato růžička není ani trochu nostalgická nebo romantická. Je čerstvá, čistá, zároveň o sobě dává vědět docela sebevědomě a důrazně. Bílé pižmo zde není vůbec živočišné, ale prádlové, jako čerstvě vypraná prostěradla (zase jsem u té bílé barvy..). A guajakové dřevo v základu vůni lehounce zdrsňuje, udržuje ji v absolutně nesladké podobě. Křehké květy v nekřehkém pojetí.

Avatar
wendulka (09.1.2021 )

Tahle mladistvá svěží růžička je vzdálenou příbuznou Deliny až z dalekého Japonska. Ze všeho nejradši zbožňuje dlouhé procházky v sadu s citrusovníky, rybízovými keři a kvetoucími sakurami ve svých pižmově naškrobených rozevlátých letních šatech a usrkává přitom třešňovou kokakolu.

Avatar
euridike (12.9.2020 )

K tomu, co si o téhle růži vlastně myslet, jsem dospěla poté, co jsem byla jednoho dne bezdůvodně obviněna z toho, že jsem jedla jahodový pudink. //A jak vyčítavě, jakože proč jsem se nerozdělila!// No neměla jsem pudink, fakt ne! Ale měla jsem Just a Rose. A on je to opravdu spíš takový navoněný růžový pudink s nějakou tou sladko-ovocnou chutí a vůní, vnímám i určitou "těžkost" a lehkou škrobovitost. A vlastně bych ji podvědomě přiřadila někam pod značky Ariana Grande, KKW Fragrance... K niche odkazuje především očividná kvalita složek. Zvláštní. Ta vůně je hutná, zároveň s tím jemná a dívčí, má v sobě takový ten pel nevinnosti - ale bez naivity. Zvláštní, zvláštní vůně...