databáze 110100 vůní od 8223 značek a 1531 parfumérů

Jubilation XXV for Men Amouage

Jubilation XXV for Men
značka: Amouage
parfumér: Duchaufour, Bertrand
rok: 2007
určení: pro muže
hlava: ostružina, davana, koriandr, labdanum, pomeranč, kadidlo
srdce: hřebíček, guajakové dřevo, med, vavřín, orchidej, růže, semínka celeru, skořice
základ: pravá ambra, slaměnka, mech, pižmo, myrha, opopanax, oud, pačuli, cedrové dřevo
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
cashic (17.7.2019 )

medová voda s kapkou citrusové šťávy a lžící natrpklé ovocné šťávy, ve které plavou růžové plátky...po chvíli se vynořuje kousek skořicového dřeva se špetkou suchého hřebíčkového prachu... dřívko obrůstá velejemným mechovým porostem, díky čemuž je celkový dojem o něco sušší... ambra a oud se do toho zařadí úplně nepostřehnutelně, vlastně to jenom trochu prohloubí, ztmaví, zakouří... na mně je ale především medová (pryskyřičná až v závěru - ale zato s jemně slaným podtónem!), a to ještě slabá, naředěná... nepřijde mi ani pánská, naopak - je jemná, růžovo-zlatá, medově tekutá a mechově hebká, teple kořeněná - což se s pánskými nositeli samozřejmě nevylučuje, ale dojem to na mě dělá skrz naskrz ženský...luxusní bezpochyby, jako opulentní bych ji nepopsala

Avatar
ModestMourek (13.8.2018 )

Současná verze: Nejdříve těsně u kůže kakao a borůvková šťáva, potom na několik palců kolem mě kadidlový kouř, staré dřevo nasáklé kadidlovým kouřem, dřevo okořeněné koriandrem, nasládlá dřevitá myrha, hřejivá pryskyřice, suché cedrové dřevo a nakonec nahořklá labdanová ambra. Zkrátka spousta pryskyřice a kořeněného dřeva, jednoduše nádhera. Výdrž při 25 °C přesahuje 12 hodin.

Vintage verze: Současná verze umocněná na druhou. Borůvková šťáva je znatelně výraznější, zakouřeného dřeva je tu celý valník. Několik střiků vydrží vonět celý den.