databáze 143797 vůní od 9528 značek a 1814 parfumérů

Jubilation 25 Woman (Extrait de Parfum) Amouage

Jubilation 25 Woman (Extrait de Parfum)
značka: Amouage
parfumér: Sieuzac, Lucas
rok: 0
určení: pro ženy
hlava: estragon, růže, ylang ylang, citrón
srdce: davana, labdanum, kůže, kadidlo
základ: pravá ambra, pižmo, myrha, pačuli, vetiver
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
slniecko (16.10.2019 )

Nádherná, zato komplikovaná vôňa, veselo si balansujúca od výrazne dámskej až po takmer pánsku polohu. Ako tradičná amouážka veľkovýpravná, ornamentálna až ľahko oči (či skôr nos) prechádzajú, ale luxusne a stále ešte na negýčovej strane. Výrazne dámska poloha je tvorená nádherným ylangom, davanou, sladkým labdanom a ambrou, pomedzi to prebleskújú chypré tóny, takmer pánsku polohu charakterizuje predovšetkým estragón, koža a kadidlo. Trocha citrusovej kôry tú nálož trochu odľahčuje. Nádherná a opulentná vôňa, ktorá je stále v pohybe, vždy, keď človek zaborí nos do pokožky je trošku iná, aj ked´ď ingrediencie sú rovnaké. Asi ako roztancovaná plesová sála.

Avatar
Dalia (05.5.2019 )

Co chtít bych měla?
Pověz mi …
Mohla bych chtít zastavit čas.
Anebo ho dokonce vrátit zpátky.
Mohla bych chtít slyšet tvůj hlas.
Pověz mi …
Co chtít bych měla.

Co třeba chtít projít se v dešti a v mokrém lesku kočičích hlav hledat tvou tvář. Mít šeď nad hlavou, co smutek věští, ale támhle už vidět zlatavou zář. A potom slunečním dotekem pomalu tát, přivonět k růžím a vědět, že vlastně není čeho se bát …

Avatar
wendulka (01.9.2016 )

Čistý parfém je trochu víc estragonový, méně citrusový. Co je ale podstatnější a jak už bylo několikrát naznačeno, oproti koncentraci eau de parfum je mnohem víc květinovější a díky nižšímu poměru labdana méně kožený. Připraví si tak pro vás krásné růžové mýdlo s nejprve teplým a posléze studeným kadidlem, hořkoslanou balzamickou ambergris, dřevitou myrhou a nádhernými, sametově zelenými tóny chypre.