databáze 116969 vůní od 8397 značek a 1581 parfumérů

Jãbir Al Kimiya / Kemi Blending Magic

Jãbir
značka: Al Kimiya / Kemi Blending Magic
parfumér:
rok: 2014
určení: unisex
hlava: růžový pepř, frézie, fialka
srdce: růže, konvalinka, pivoňka
základ: vanilka, pačuli, vetiver, pižmo, oud
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
blackviolet (11.9.2019 )

Arabka, která umně balancuje mezi dvěma póly - nadýchanou pižmovou až obláčkově napěněnou květinovkou a živočišným oudem. V květinovém obláčku převládá růžová pivoňka, zatímco růže, frézie a konvalinka se drží hodně v pozadí. A ve stínu číhá jemná animálnost oudu, která nevinnou krásku promění v orientální bohyni.

Avatar
Cervanek (15.5.2019 )

Ani frézie,ani jiné květiny. S rozklíčováním složek jsem celkem v koncích. Vnímám jen velmi kvalitní živočišný oud s muskem, pačulí a s jemně nasládlým spíš ovocným tónem a travinami Vyvíjí se velmi pomalu do krásy. Výdrž víc než půl dne a když už si človek myslí, že se vůně "zastavila" a pohne tělem, její rozvonění opět "naskočí". Má podobnou tendenci jako Memoir v tom, že bravůrně přechází z temných koutů či stínů do světla.Čarovná vůně kvalitativně vysokého kalibru. Miniatura na Poličce mi provoňuje velkou pracovnu jenom svou přítomností.

Avatar
Martula (22.4.2019 )

Oud vysoké kvality..živočišný a nádherně hladký, temný jako hluboký les. Po první minutě živočišnosti přichází nečekané svěží květiny - pivoňka, frézie, růže. Jsou lehounké a vznáší se kolem oudu jako závoj. Střídavě se vynořují a schovávají, oud sládne a usazuje se, vůně je pořád trochu zemitě lesní a zároveň étericky květinová. Čarodějka ze zapovězeného hvozdu, která láká do svých tenat nic netušící poutníky.
Vůně medově zlatavé barvy v těžkém kulatém flakonku, který připomíná magický talisman.