databáze 110780 vůní od 8244 značek a 1541 parfumérů

In-Oud / In Oud Philip Martin's

In-Oud / In Oud
značka: Philip Martin's
parfumér:
rok: 2015
určení: unisex
složení: dřevité tóny, oud

limitovaná edice

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
slniecko (06.11.2019 )

Ále, že oud. Ako no, je tam niečo mierne živočíšneho, ale skôr ako keď malý pes šteká spoza veľkej brány a keď sa brána otvorí, tak sa maže schovať do kríkov.
Príjemná, krémová, teplá, vyslovene kozmetická vôňa, s trochou onoho z kríka vykúkajúceho mopslíka. Vyslovene domácky oddychová.

Avatar
ModestMourek (07.9.2019 )

Již podle nevýrazného zbarvení kapaliny je zřejmé, že oudového oleje je v parfému In Oud minimum. V úvodu cítím černý čaj aromatizovaný sušeným ovocem na způsob 1001 (Nobile 1942), po 2 hodinách se ukáže prašné dřevo se stopou pepře a po několika dalších hodinách vůni prohřeje suché zakouřené dřevo, které by se snad dalo nazvat oudem. Projekce je značná, výdrž přesahuje 8 hodin.

Avatar
alibi (09.3.2019 )

Ty dřevité tóny (zdráhám se vyslovit oudové, protože tam podle mne oud není) jsou hedvábně medově hebké. Vůni pryskyřice a dřev (snad cedr a smrk), doplňují kořeněné a citrusové závany. Ne snad z konkrétních koření, spíš bych si tipla na nějakou pryskyřici s citrusovým nádechem. Později mne napadla elemi, a od té chvíle jsem parfém vnímala jako silnou tinkturu z rozpuštěného hedvábí a pryskyřice elemi. A "barvu" vůně vidím stejnou, jakou má tekutina ve flakónu.

Dlužno říci, že při zahřátí na kůži byla vůně více dřevěná a olejová, kdežto na oblečení vynikly více citrusové tóny dřev a šly krásně do prostoru. Hned po příchodu domů (tak dvě hodinky od navonění) jsem obdržela kompliment od manžela. A z bundy ji budu cítit jistě několik dnů.