databáze 126907 vůní od 8717 značek a 1655 parfumérů

Il Sentiero degli Dei Nobile 1942

Il Sentiero degli Dei
značka: Nobile 1942
parfumér: Carbonnel, Christian
rok: 2018
určení: unisex
hlava: citrón, ovocné tóny, zelené listy
srdce: jasmín, růže, kosatec, pomerančový květ
základ: dřevité tóny, ambra, pižmo, tonka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (6)
Avatar
Dalia (17.7.2020 )

Nebeské citrusy …
Netřeba zde mnoha slov. Prvotní tóny jsou zářící explozí šťavnatých čerstvých citronů, žlutých jak samo slunce, a pak se vůně uhladí do podoby jako pírko lehkého krému vonícího květinami a mandlemi. Vůně je to jemná, decentní, kouzelná ...

Avatar
blackviolet (11.11.2019 )

Cesta bohů podél pobřeží Amalfi, mezi mořem a horami, kde na citronících rostou ty velké hrbolaté aromatické citróny, jejichž chuti se málokteré jiné vyrovnají. Tak tuto část Itálie ve vůni naleznete. Intenzivní sytou vůni citrónů, plných slunce, ale také citrusové listy, nahořklé neroli a sladký pomerančový květ. A v zahrádkách podél cesty rostoucí růže a jasmín. A také dřevité kmínky citroníků a pižmo čisté jako letní obloha bez mráčku.

Avatar
wendulka (07.8.2019 )

Přestože složení vypadalo velmi lákavě, výsledkem poměrně jednoduchá letní květinová vůně s osvěžujícím citrusovým úvodem a podobně laděným pomerančovým květem, které doplňuje křehký kosatec. Květiny jsou usazené na vzdušně laděném ambrově dřevitém základu s kosmetickým bílým pižmem. Je to příjemné, ale pro mně osobně je to jedna velká nuda. Avšak milovnice chanelovského mainstreamu, koketující s myšlenkou zalovit ve vodách niche, by mohly začít právě u Il Sentiero degli Dei.

Avatar
Al (06.6.2019 )

Nádherná letní vůně, které vévodí pomerančový květ. Čistá a svěží v tom nejlepším slova smyslu.

Avatar
Markys (08.5.2019 )

Citrony, květiny ( občas i konvalinka), limoncello. Krásná vůně letní Itálie !

Avatar
alibi (25.4.2019 )

Tato osvěžující vůně potěší v úvodu citronovou sprškou, do které se postupně více a více prolínají bílé květy - takové ty z kolínských vod (řekla bych, že přítomné jsou ve složení neuváděné neroli a petitgrain). Vůně citronů, čistě vyprané bílé plátěné košile a dřevitě nasládlého bílého pižma. Energii poskytující vůně, přitom elegantní.