databáze 141130 vůní od 9432 značek a 1798 parfumérů

ii Trudon

ii
značka: Trudon
parfumér: Harris, Lyn , Lie, Antoine , Vasnier, Yann
rok: 2017
určení: unisex
složení: zelené listy, hořký pomeranč, borovice, pepř
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
cashic (20.7.2019 )

divoké zelené listoví, jehličí, hořký pomeranč se na chviličku vyrve z otěží, borovice ho záhy srovná do latě, a ten pak v listí hořce trucuje... borovice je silná, rozložitá, úplně vás obklopí a schová do stínu pod větve...nesměle vykouknou hladké a aromatické jalovcové bobule...s vývojem se tam dostávají sluneční paprsky (pomeranč se udobřil) a z borovice zbyde vyhřátý hladký pařez, kolem šťavnatý jetel a čerstvě odloupnutá kůra...lesní svěžest se jí musí přiznat, je v tom něco až saponátového, hlavně v začátku (není to ale přehnaně agresivní, jen tak nakopávací)...

Avatar
ModestMourek (29.1.2019 )

Zahradníci plejí záhon pod borovicí. Zuřivě rvou plevel z hlíny a jeho listy drtí mezi zuby. Po vytržení poslední rostlinky se spokojeně posadí na židle z krémového pepřového dřeva. Netrvalo jim to ani 3 hodiny. Pro mě nenositelná vůně.

Avatar
slniecko (28.1.2019 )

Nádherné a neotrelé spojenie citrusov a ihličňanov. Veselá jasná zeleň, šťavnatý horký pomaranč, slnečný deň niekde na juhu, slnko praží do ihličňanov kým nezačnú vydávať svoju typickú vôňu, k tomu nesladená limonáda so zelenou vetvičkou. Krásne, osviežujúce, optimistické. Vyslovene unisex.