databáze 128720 vůní od 8813 značek a 1667 parfumérů

I-IV Times Square Masque Fragranze Milano

I-IV Times Square
značka: Masque Fragranze Milano
parfumér: Jovanovic, Bruno
rok: 2017
určení: unisex
hlava: lískový oříšek, rtěnkový akord
srdce: vonovkětka, tuberóza
základ: guajakové dřevo, santalové dřevo, styrax
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
wiv (15.5.2021 )

Avatar
jerry (26.2.2019 )

Na úplném začátku se na okamžik objevila rtěnka s ovocnou příchutí. Na další okamžik pak lehká ovocná limonáda plná bublinek. Vcuku letu všechno přebil indolický jasmín, který následně částečně postupně utlumilo kyselé dřevo a...Lipo(?). Dohromady divnota nevábná jakási...

Avatar
Dalia (04.10.2018 )

Den tepající životem
a já uprostřed něho
úsměv nebe nad světem
na rtech sladko
a v srdci blaho …

Do ovocna vyladěná tuberóza se rozkošnicky uvelebí mezi dřevitě pryskyřičnou nahořklostí a rtěnkově krémovou sladkostí, nechá se prohřívat doteky slunečních paprsků, aby pak pro změnu hřála ona mě … na duši.

Zvláštní, krásná vůně.

Avatar
wendulka (18.10.2017 )

Na vůně New Yorku byly až dosud výhradními specialisty u Bond No. 9 a že se občas dokázali vyřádit. Nyní ale mají zdatného konkurenta. V Times Square se totiž v první fázi misí vůně čerstvě upečených sušenek se skořicí a oříšky, do níž se právě zakously rtíky, přetřené třešňovým leskem na rty. Jejich chuť se v ústech mísí s jahodovou a meruňkovou žvýkačkou, zatímco druhá ruka svírá puget tuberóz. A díky styraxu a zemitě peprnému guajakovému dřevu dokonce cítím i ty skřípějící rozpálené pneumatiky kolem projíždějících automobilů!