databáze 136570 vůní od 9206 značek a 1743 parfumérů

Hermèssence Cèdre Sambac Hermès

Hermèssence Cèdre Sambac
značka: Hermès
parfumér: Nagel, Christine
rok: 2018
určení: unisex
složení: cedr, jasmín sambac
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
Cervanek (19.11.2018 )

Koženo-dřevitá s bílými květy rozehraná partie.Jasmín žádný bolehlav,s cedrem a mléčným santalem v symbióze.Na edt intenzivní, výrazná, výdrž excelentní, na pokožce 8 hodin. Na rukávu z vlněných šatů z pocákání se na letišti Shiphol přežila vůně cestu domů s přespáním v Praze a vyprání. Velmi povedená vůně.

Avatar
jerry (26.10.2018 )

Santal, sytě mléčný s jemným kořeněným nádechem, impregnovaný politurou na nábytek. Bílé květiny povlávají v povzdálí. Na Hermessence neobyčejně intenzívní vůně.

Avatar
ModestMourek (16.9.2018 )

Kvalitní mléčné santalové dřevo, které zvolna krémovatí. Nic víc, nic míň. Výdrž při 25 °C přesahuje 7 hodin.

Avatar
blackviolet (07.5.2018 )

Cèdre Sambac není jen cedr a jasmín. Navíc je to hutná sytá vůně, která se vymyká stylu Jean Clauda Elleny. Zdá se, že linie Hermèssence se začíná trochu odchylovat od jeho linie.
Jasmín je na začátku sladký a krémový a s dřevitostí cedru vytváří pro mě velmi příjemný efekt leštěnky na nábytek jako třeba v Ciel de Gum. Ale jasmín tady není sám. V pozadí mám tuberózu a chvílemi i trochu medového pomerančového květu. A místo cedru je tady najednou santal, mléčný a kořenitý. A v obláčku, který vůně vytvoří, vnímám i stopu kůže. Hodně povedené.