databáze 143710 vůní od 9525 značek a 1814 parfumérů

Guerrier De La Nuit / Night Fighter Papillon Rouge

Guerrier De La Nuit / Night Fighter
značka: Papillon Rouge
parfumér:
rok: 2018
určení: unisex
hlava: karafiát
srdce: slad
základ: čaj, kouř
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
Fleur (21.2.2021 )

Hra k táboráku: vymysli příběh, ve kterém použiješ slova "bledá luna, mýdlová lilie, kafrový karafiát, kožený jazyk, vyuzená košile, hřejivý záchvěv, jehličnatý dým".
Ani bledá luna neměla tak namodralý nádech jako tváře náměsíčné dívky, která vyšla do zahrady, kam ji přivábila uklidňující vůně mýdlové lilie a znepokojivé závany kafrového karafiátu. Pokojný šelest noční zahrady však narušil vetřelec: to bloudící tramp, jemuž se únavou kroutily i kožené jazyky u kanad, zahlédl v noční tmě klopýtající světlou siluetu. Sevřel ji ve své náruči a dívku s nosem zabořeným do jeho vyuzené košile prostoupil hřejivý záchvěv tepla. Svého zachránce si však prohlédla až poté, co úplně procitla - u ohně, který pro ni na kraji lesa rozdělal a z něhož do jasné noci stoupal jehličnatý dým.
Hm, to byla ale hloupá hra!
Dobře, tak jinak.
Hra pro parfémáře: vymysli vůni, ve které bude aristokratická odtažitost mýdla, lilií a karafiátů spolu s plebejskými tóny animální kůže, uzeného kouře a palčivých bylin.
Voilà, Night Fighter!
Hm, dobrý, ale bude se tím chtít někdo vonět?

Avatar
slniecko (02.7.2020 )

Nočný karafiát. Extravagantný tmavočervený karafiát so starou whisky, ktorú teda rozhodne neplánuje riediť ľadom, zato si ju vylepší pár klinčekmi. A ak na jeho nočnom ťahu občas z tmavých uličiek zavanie trochu cigaretového dymu, tak to proste patrí k atmosfére.