databáze 118064 vůní od 8443 značek a 1588 parfumérů

Good Girl Gone Bad Kilian

Good Girl Gone Bad
značka: Kilian
parfumér: Morillas, Alberto
rok: 2012
určení: pro ženy
hlava: arabský jasmín, čínská vonokvětka, májová růže
srdce: indická tuberóza, egyptská narciska
základ: virginský cedr, ambra

kolekce In The Garden of Good & Evil; 2015 reformulace - barevný flakón Sophie Matisse Art Edition

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
andry (06.7.2020 )

Jahodová tuberóza s dalšími ovocně laděnými květinami - marmeládová růže, meruňková vonokvětka - jen jemně zeleně drhnoucí narciska tu párty udržuje v mezích. Dohromady tato kombinace vytváří dojem nepřeslazené žvýkačky příchuti tutti fruti na hladkém, mírně prohřátém světlém cedru. Není to žádná dětinská sladkost, ale přesto - přesto je to spíš jako celebrití vůně, na které si tentokrát dali záležet.

Avatar
Miru (25.8.2018 )

Delikátnější a povedenější variace na téma Jour d´Hermes Absolu.
Aneb - zpočátku sice lehce, ale ne nepříjemně, ostřejší tóny křehkého cedru, houževnatých zelených listů narcisu i s jejich senově nasládlou pylovou žlutí z květů, a pár vteřin pikantně agresivní tuberózy.
Ovšem celkově a téměř hned je to ale lahodné, mléčně vonokvětkovo meruňkově jasmínové na téměř neviditelném hliněném základu.
Někomu k ránu klesne, pod tíhou nočních zážitků, hlava na stůl, někdo se svalí pod meruňkovými plody obtěžkaný strom a zaboří tvář do udusané hlíny kolem jeho kořenů...
Pěkná vůně...
...ale jakoby v sobě měla čip, jenž občas, jak ho napadne, dávkuje do těla stopy smutku...

Avatar
jerry (21.1.2017 )

Zpočátku lehké květiny s jemným nádechem meruňkových povidel, ovšem pak se začala na povrch drát drcená zeleň na počátku tlení a syntetické meruňkové slupky s krémovými květinami a se strouhnutou kořenovou petrželí. Pěkně to začalo, divně to skončilo...

Avatar
wendulka (28.9.2016 )

Hodná holka se nám zkazila? No leda tím, že si vlasy ozdobila ovocným jasmínem, zakousla se do broskve a spořádala sklenici teplé meruňkové marmelády (ovocná tuberóza s ambrou). A jak byla zlá a zvrácená, šla si ještě v samotném závěru ořezat pár tužek (cedr) :) . Je to veselá květinová ovocenka, ale za ty peníze má k luxusní exkluzivce sakra daleko.