databáze 115490 vůní od 8360 značek a 1572 parfumérů

Freefall: Lost In Heaven Francesca Bianchi

Freefall: Lost In Heaven
značka: Francesca Bianchi
parfumér: Bianchi, Francesca
rok: 2019
určení: unisex
složení: grep, zelená mandarinka, absolut pomerančových květů, jasmín, ylang ylang, mimóza, magnólie, římský kmín, skořice, koriandr, pravá ambra, pižmo, kastoreum, včelí vosk, kosatcové máslo, absolut labdana, opopanax, otočník, vetiver, santalové dřevo, pačuli, tonka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (28.4.2020 )

Famózní začátek mi na okamžik připomněl L´Heure Bleue č.p., ale pak nastoupil opulentní balzámově zakouřený (ale jo, ta trocha zatuchlinky tam je) pomerančový květ. Pár kapek sladkého nektaru, hodně dřeva macerovaného v kyselé pryskyřici a velká dávka kouřového živočišna. Je to poctivé, je to originální...leč pro mě přespříliš opulentní a živočišné. A ta L´Heure Bleue tam celou dobu krouží...

Avatar
Martula (12.1.2020 )

Tato vůně na mě působí tak, jako by v ní Francesca zrekapitulovala celou svou dosavadní parfémovou tvorbu. A je to dokonalé. Z příběhů ostatních vůní je tady vždy kousek, jedna kapitola, vše dohromady to pak vytváří snový rajský svět, ve kterém se ráda ztratím. Je tam všechno. Naděje a touha, nejistota, naplnění, vášeň, poznání. Nahořklost citrusů, sladký med jasmínu a mimózy, konejšivost včelího vosku a pryskyřic, znepokojivá živočisnost kastorea a římského kmínu. Zralá vůně, která staví na poctivém parfumerském řemesle - jako ostatně i všechny další vůně této značky. Tleskám.

Avatar
blackviolet (13.10.2019 )

Trochu gurmánské, trochu květinové, trochu citrusové, trochu kořenité a trochu pudrové obláčkové nebe. Vůně snění, vzpomínek, nevinnosti i zralosti.
Pomerančový květ s jasmínem, medová mimóza s voskem a pudrový otočník s obláčkem koření. Pryskyřice, labdanum a živočišná ambra a k nim jako kontrast sladká skořicově tonková lahůdka, doplněná něžným obláčkem máslového kosatce a pudrového pižma.