databáze 106694 vůní od 8089 značek a 1482 parfumérů

Exquisite Bella Bellissima

Exquisite
značka: Bella Bellissima
parfumér:
rok: 2014
určení: pro ženy
složení: jasmín, lilie, ylang ylang, santalové dřevo, guajakové dřevo, kašmírové dřevo, mech

The Signature Collection

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
wendulka (11.6.2019 )

Po úvodní záplavě citrusové svěžesti s aldehydy vás obklopí záplava bílých květů v čele s krotkým jasmínem, pomerančovým květem s pudrově sladkou mimózou z Pleasures Gardenia, jen v Exquisite gardénii vystřídal máslově ovocný ylang ylang s něžnou lilií, které v základu doplní světlá dřeva s lehkým náznakem mechového akordu. Šeřík v ní sice nenacházím, nicméně souhlasím s Martulou, že vytvářejíc dojem luxusního květinového mýdla a pudřenky, působí podobně pastelově jako Opardu.

Avatar
Martula (27.12.2018 )

Záplava opulentních květinových tónů. Medový ylang, lilie se spoustou pylu, jasmínový keř. Postupně se přidává mošusový základ a přetváří květinovou zahradu v luxusní mýdlo. A právě v tu chvíli marně hledám ve složení šeřík - cítím totiž podobné tóny jako v Opardu - a květinová zahrada v plném letním slunci se definitivně přeměňuje ve vůni bílého naškrobeného prádla s rozkvetlou snítkou šeříku.

Avatar
blackviolet (22.12.2018 )

Sytá a hutná květinová vůně, která přesto působí lehce a elegantně. Lilie s pylovými zrníčky a tropický ylang ylang s naznačeným mechovým tónem chypre splynou se santalem a prosluněným bílým dřevem a vytvoří spolu s pižmem luxusní květinové mýdlo.