databáze 143478 vůní od 9510 značek a 1813 parfumérů

Essence Rare (2018) Houbigant

Essence Rare (2018)
značka: Houbigant
parfumér: Ellena, Jean Claude
rok: 2018
určení: pro ženy
hlava: mandarinka
srdce: jasmín, růže, konvalinka
základ: santalové dřevo, větvičník, ambra, vanilka, pudrové tóny, kosatec

Houbigant Collection Privee

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
slniecko (15.4.2020 )

Nevnucujúca sa, ale exkluzívna. Nehýri originalitou, ale rozhodne kvalitou srší na sto honov. Keď exkluzívne esencie, tak exkluzívne esencie. Jazmín, ruža a santal ako drahé, luxusné a totálne klasické zložky, usporiadané tiež totálne klasickým spôsobom, rozžiarené mandarinkou a konvalinkami. Vôňa, ktorá stavia latku vkusu a luxusu na ťažko prekonateľnú úroveň. Pripomína mi dámu, ktorá pôjde aj na poštu v na mieru šitom kostýme a s perlami presne po kľúčnu kosť na krku.

Avatar
wendulka (26.1.2020 )

Je milou něžnou květinovkou, ostatně od Elleny snad ani nelze očekávat žádnou opojnou pecku. Růže i jasmín se nese ve svěžích tónech stejně jako mandarinkový úvod. Tu a tam probleskne jemný závan konvalinky, aby se nakonec proměnila s ležérní pudrovku s křehkým kosatcem, vanilkou na santalovém základu s mechovými podtóny.

Avatar
blackviolet (05.1.2020 )

Houbigant a květinovky, to patřilo vždycky k sobě a jsou tím výjimeční. Essence Rare je jejich další krásná květinová vůně. S mandarinkou dostaneme velkou kytici, ve které převládá kosatec. Také je v ní konvalinka a růže a pár něžných kvítků jasmínu. Nejdřív se zdá, že s větvičníkem půjde o lehkou chypre, ale pak větvičník zmizí a kytice dostane vanilkovo pudrový a santalový základ.

Avatar
Martula (11.12.2019 )

Radostná květinová kytice s trochou mandarinkové šťávy. Konvalinky a růže působí čistě, svěže a lehce. Základ ze santalu a větvičníku přidává vintage nádech, ale ne moc.. je to jen taková "Houbigant stopa", která působí luxusně a klasicky, jinak jde o moderně pojatou vůni. Asi líbivka obecná. Ale okouzlila mě. Má v sobě něco těžko popsatelného - ležérní eleganci Pařížanky.