databáze 107530 vůní od 8122 značek a 1491 parfumérů

Dzongkha L'Artisan

Dzongkha
značka: L'Artisan
parfumér: Duchaufour, Bertrand
rok: 2006
určení: unisex
hlava: kardamom, pivoňka
srdce: koření, vetiver, kadidlo, bílý čaj, cedr
základ: kosatec, kůže, papyrus
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
jerry (31.7.2019 )

Suše kožená vůně se suchými bylinami a ledovým kadidlem - chvílemi v ní probleskuje suchý pelyněk z Fou d´Absinthe. Je temná a tajemná, velmi neobvyklá (voní jako studený kámen) a hlavně s neuvěřitelnou výdrží.

Avatar
ModestMourek (19.6.2019 )

Originální vůně. Nasládlý oříškový kouř přechází přes směs zemitého kadidla, suše dřevitého vetiveru a zakouřeného drhnoucího papyru na pudrový semiš. Úvod je drsný, během hodiny se však vůně zakulatí do zmiňované kožené tašky naplněné kadidlovými tyčinkami z Indie a stane se příjemnou. Výdrž přesahuje 4 hodiny.

Avatar
slniecko (24.1.2016 )

Kadidlo s kožou...vonia, ako koženeé tasšky, taštičky a penaženky, pobalené spolu s kadidlovými tyčinkami, ktoré kedysi otec nosieval ako suveníry z Indie...pre mňa nostalgia, ale nenositeľná nostalgia...

Avatar
andry (18.4.2015 )

Zkusím něco zajímavého! Aha. Tak jsem se zase projevila poněkud masochisticky, protože tahle kombinace řezavého kadidla, písku, prachu a na troud vysušeného koření a bylin je plně způsobilá mě přizabít. Toliko z dálky. Sebrala jsem odvahu a přiblížila se nosem ke kůži. Vítá mě kůže vyválená v tygří masti. Mávám jí na rozloučenou. Tohle fakt nepůjde. A myslím, že jak voní bhútánská příroda vážně radši vědět nechci; bůhví, co by na mě ještě vyskočilo zpoza keře.