databáze 130060 vůní od 8886 značek a 1678 parfumérů

Dia Man Amouage

Dia Man
značka: Amouage
parfumér: Duchaufour, Bertrand
rok: 2002
určení: pro muže
hlava: císt, hořký pomeranč, kardamom, kadidlo, labdanum
srdce: pivoňka, ylang-ylang, kosatec, květ švestky
základ: vetiver, kůže, pačuli, ambra, palisandr
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
jerry (22.12.2020 )

Studená skleněná miska a na ní směs koření a na troud vysušeného dřevitého vetiveru, hojně zasypaná semišově kosatcovým pudrem a ozdobená suchými fialkovými lístečky. Po rozvonění se přidala studeným kadidlem provoněná kůže a dřevo macerované ve sladké ambře. A dojezd v podobě kouřové sladké pryskyřice smíchané s pánským holicím krémem je jen třešničkou na mimořádně povedeném dortu.

Avatar
ModestMourek (24.10.2020 )

Hořký pomeranč doplněný bylinnou levandulí přechází na směs pudrově sladké pivoňky, kosatcového krému na holení, zemitého pačuli a vetiveru, který je nejprve hliněný a následně suše dřevitý, prohřátý labdanem s trochou kouře. Výdrž přesahuje 4 hodiny.

Avatar
teena-s (09.10.2020 )

Začíná prachově něžně(barbershopově-kosatec), mýdlově kluzko sladce(ylang), malinko zdrsní zhořkne u kůže(císt?),vyžene kapku citrusu a dál sládne,je to klidná konejšivá vůně v níž je mi báječně a nemám chuť kamkoli spěchat,v případě deprese může být velmi melancholická,opalizuje a má dvě tváře,takhle mohl vonět Zeus-muž s bílými hustými vlasy spletenými do cůpků kolem opálené moudré tváře, autorita k níž jste ochotna se modlit a bez skrupulí před ní pokleknout