databáze 142597 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Delina (Eau de Parfum) Parfums de Marly

Delina (Eau de Parfum)
značka: Parfums de Marly
parfumér: Bisch, Quentin
rok: 2017
určení: pro ženy
hlava: liči, rebarbora, bergamot, muškátový oříšek
srdce: turecká růže, konvalinka, pivoňka
základ: vanilka, bílé pižmo, kašmeran, dřeva, kadidlo
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Miru (19.8.2020 )

Zpočátku kysele oudově neoudová/orientální růže.
Plochá. Nezajímavá. Bez hloubky.
Po pár minutách sice kyselost zjemní trochou pižma, přidají se stopy nějakého ovoce(asi to liči), ale pořád je to pro mě velká nuda za velkej peníz.
26/02/20

Avatar
jerry (20.12.2019 )

Svěží ovocné entrée s pivoňkou pod vodní sprškou mi připomnělo Euphorii Blossom. Ovoce ustoupilo a pivoňka se smísila se sytou růžovou růží a svěží konvalinkou a vše zalila sladká tsunami. Není špatná, ale od nikovky bych čekala nesrovnatelně víc (až tedy na výdrž - ta je excelentní).

Avatar
wendulka (23.10.2018 )

Ano, mladší svěžejší setra Deliny Exclusif - geny ovocné turecké růže se nezapřou. Je bezstarostná, protože ještě není svázaná společenskou etiketou, bankety, večírky, make-up, šperky jsou jí zatím cizí. Jen tu a tam ji zahlédnete, jak v kuchyni tajně usrkává ze sklenky šampaňského. Nejradši nosí vzdušné letní šaty, vlasy nosí zásadně rozpuštěné a miluje procházky po pláži a skotačení ve vlnách.

Avatar
Martula (01.9.2018 )

Mladší sestra. Má svěží pleť a vlasy jí vlají kolem tváře, když se projíždí na svém grošovaném koníkovi po zámeckém parku. Obléká se ráda do bílé barvy, protože v bílé má pocit volnosti. Je radostná a plná očekávání..celý život před sebou a těšení na každý nový den.

Růžová poupata a pivoňky ztěžklé ranní rosou, svěží rebarbora a natrpklé liči, v základu trochu tělového pižma. Vůně svěží a zároveň provokující. Jako lehké bílé šaty, pod kterými prosvítá prádlo a opálená pokožka.

Avatar
blackviolet (23.12.2017 )

Rebarborový dezert s neroli a sladkou ovocnou pěnou, naservírovaný s vanilkovým krémem. Naštěstí sladkost ustupuje a do vanilkového krému padají okvětní plátky pivoněk, růže a usušených růží z potpourri. Nakonec ovocně květinový a vanilkový krém doplní ještě dřevitý kašmeran.