databáze 143790 vůní od 9527 značek a 1814 parfumérů

Chanson d'Eau Coty

Chanson d'Eau
značka: Coty
parfumér:
rok: 1995
určení: pro ženy
hlava: grapefruit, mandarinka, levandule, bazalka
srdce: pomerančový květ, jasmín, mango, kardamom
základ: santal, tonka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Cervanek (02.4.2020 )

Vůně trávy po dešti, na kterou dopadají paprsky slunce na kraji staré zahrady, na šňůře schnou bílé cíchy, směs levandule, citrónu z domácí limonády a bazalky se line z okna předzahrádky. Díky za tip na tuto vůni, která má právem své místo ve sbírce parfémů. Navonět se jí je zárukou radostného dne.

Avatar
alibi (26.3.2020 )

Nejvíc cítím citron a vodní spršku ze zahradní hadice na svěží zelený trávník. A taky bazalku, kterou mamka pěstuje pod okny na své balkonové zahrádce. Podklad je takový neurčitě květinovo pižmově nasládlý. Vůně jarní přírody. Na léto je to skvělá osvěžující polívačka. Jednoduchá a optimistická, příjemná společnice, která na sebe moc neupozorňuje. Stříkám ji i do prostoru jako bytovou vůni.

Avatar
euridike (06.3.2020 )


Dětství a léto a prateta Marie, rázná to dáma, pořád ji mám před očima v těch propínacích šatech s červenými květy a s velkými zlatými naušnicemi, které se blýskaly mezi vlnami tmavých vlasů. Vůně Chanson d´Eau k ní neodmyslitelně patřila. Přímočará, živá, svěží, bez tajuplných příslibů a náznaků, tahle slova popisují je obě, snad proto mám Chanson dodnes ráda, pro nekomplikovanou čistotu bílého mýdla, pro zelenou nahořklost, pro chladivý dotek jarního deště.

Avatar
Mitzi (02.12.2019 )

Svěží směs trávy, hrášku, citrónové bazalky, tatínkovy levandulové kolínské a maminčiny prádelny z dob, kdy tam ženská strávila půl dne. Čistá nádhera. Navždycky.

Avatar
evik77 (08.6.2017 )

Na 1. lásku se nezapomíná... Působí zeleně a chladně. Počáteční kyselost rychle mizí. Otevře se Vám ranní zahrada, kde voní vlhká tráva a citrony. V parném létě je ideální. Působí jako příjemná sprcha. Obtěžovat nebude nikoho.