databáze 117998 vůní od 8441 značek a 1588 parfumérů

Cassili Parfums de Marly

Cassili
značka: Parfums de Marly
parfumér:
rok: 2019
určení: pro ženy
hlava: červený rybíz, bulharská růže, bílé květiny
srdce: švestka, plumérie, absolut mimózy, petalia (látka s květinovou vůní s tóny růže a konvalinky, vyvinutá v Givaudan)
základ: santalové dřevo, tonka, vanilka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (3)
Avatar
wendulka (10.7.2020 )

Souhlasím s blackviolet a Martulou, že Cassili je variací na Delinu Exclusif s vanilkově mléčným santalovým základem se špetkou kosmetického pižma, v němž se prolínají tři druhy růže. Tou první je školačka v podobě bonbónově rybízové rudé růže. Tou druhou je dospělá medově švestková růže a poslední je romantická svěží růžička s jemnou konvalinkou a snítkou mimózy, která právě dosáhla plnoletosti. Škoda, že dámy nenechaly to rozpustilé děvčátko raději doma.

Avatar
blackviolet (20.5.2019 )

Cassili je nudnější variací na téma květin a ovoce, která se osvědčila u Deliny, souhlasím s Martulou.
Je to opět něžná květinovka s růží, ovocný tón představuje broskev a sladkokyselá žlutá ryngle. V květinách je trochu tropické plumerie a v základu vanilka s tonkou.

Avatar
Martula (19.5.2019 )

Poté, co Parfums de Marly slaví veliký úspěch s vůněmi Delina + Delina Exclusif, přichází novinka Cassili. A bohužel to vypadá, že se značka rozhodla sledovat trend mainstreamových značek, které když zaznamenají úspěch nějaké vůně, tak pak chrlí na trh množství zbytečných klonů "té úspěšné".

Nemůžu si pomoct..Cassili je variace na Delina Exclusif, byť se zdánlivě jiným složením. A zatím co Delina doslova jiskří, tak Cassili sklouzává do nudné sladkosti bez nápadu. Oceňuji barvu flakonku, ta se mi hodně líbí, ale to je tak vše. Quentin Bisch a jeho obě varianty Delina jsou minimálně o třídu výš než tohle. Škoda.