databáze 105226 vůní od 8032 značek a 1465 parfumérů

Bwanwar Kreolfleurage

Bwanwar
značka: Kreolfleurage
parfumér:
rok: 0
určení: unisex
složení: ylang- ylang, škoricová kôra, škoricové lístie, vetiver, pačuli, bwanwar - živica, vanilka, muškátový oriešok, takamaka
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (2)
Avatar
wendulka (01.6.2019 )

Zamíříte s ní na pláž prosluněného tropického ostrova, lemovanou palmami. V ruce držíte banánový koktejl v kokosové skořápce a nasloucháte šumění vln. Skořicově nahnědlý písek vás hřeje do nohou a zároveň vám během chůze lehce obrušuje paty. Zhluboka se nadechnete a nasajete zeleno-zemitou pačuliovou vůni zdejší panenské přírody, mísící se s vůní vanilky z ohniště u nedalekého bungalovu. Ano, Bwanwar je neomamná, nepřeslazená ylangová vůně, zkrátka zkapalněný sen o exotické dovolené.

Avatar
blackviolet (22.4.2019 )

To je zkapalněná vůně ostrova uprostřed Indického oceánu. Slunečný a tropický ylang ylang je okořeněný čerstvou skořicovou kůrou a muškátovým oříškem, jemnými pryskyřičnými balzámy, vanilkou a špetkou pačuli. Vždycky když k ní přičichnete, jste zase tam, kde léto nikdy nekončí - slunce vás hladí, palmy šumí a rytmus příboje tak pravidelný jako tlukot srdce vás ponoří do krásného nevědomí.