V naší databázi nejdete celkem 89550 vůní od 7297 značek a 1283 parfumérů

Beach Hut Woman Amouage

Beach Hut Woman
  • značka: Amouage
  • perfumér:
  • rok: 2018
pro ženy pro ženy
složení:
HLAVA: bergamot, minerální tóny
SRDCE: naplavené dřevo, ylang ylang
ZÁKLAD: kašmeran, pačuli
Tito uživatelé vůni: Mají (1) Chtějí (1) Chtějí zkusit (3)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (3):
Avatar
20. březen 2018 Renusatko píše:

Očekáváme letní vůní. Název a flakón nás v tom podporuje a my čekáme u moře teplo a slunce. Má to ale být nostalgická vzpomínka na dávno zapomenuté léto. Tak bych ji i viděla. Otevírá se kořením a citrusy, později se přidají exotické květiny. Prospěla by jí ta prosluněná vrstvička Sunshine, aby jsme tam dostali to slunce a poslední opalovačku. Je to pozdní dovolená, spíš podzim. Okrasná zahrada u plážového domku, uklizené pláže a poslední turisté. Vlhký, slaný a chladnější vzduch. Dřevěný nábytek, vyschlý po letním horku a navlhlý ranním deštěm, čeká na další léto.

Avatar
18. březen 2018 Martula píše:

Od vůně s tímto názvem jsem měla veliké očekávání. Doufala jsem, že bude ztělesněním mého velkého snu: přesunout se na nějaký velmi málo obydlený ostrov, kde nikdy není zima a oděna do skuně z banánových listů tam dožít do konce svých dnů. A vlastně bych ani neměla být zklamaná. Protože Beach Hut na mně voní přesně jako starý dřevěný domek s omšelou barvou, ošlehaný slaným mořským vzduchem. Svému názvu tedy vůně dostála na 100%. Jen jsem čekala i trochu přívětivého tropického povětří a vůni sluncem rozehřáté pokožky.
Takže: Vcházím na vrzající terasu dřevěhého domečku s rozpadlou střechou. Cítím trpce dřevitou vůni proutěného nábytku, který na větru a dešti nabyl stříbřité barvy. Moře je blízko, příboj mě skrápí sprškou slané vody s kousky chaluh. Kdysi to muselo být krásné místo. Kdysi.
Nostalgická a trochu smutná letní vůně..

Avatar
11. březen 2018 wendulka píše:

Ačkoliv Beach Hut Woman spojuje se Sunshine podobný odstín flakonu coby připomínkou letních prázdnin u moře, je vůní z úplně jiné než gurmánské kategorie. Procházíme se s ní po pláži, zatímco nám zpěněný mořský příboj omývá chodila a společně s mušlemi a oblázky přináší i mořské řasy a naplavené dřevo. Záda máme namazaná opalovacím krémem s vůní zralých banánů.

Za nějakou chvíli okraj moře opouštíme a procházíme se po pláži mezi slaměnými slunečníky. Slunce praží, písek nás hřeje do nohou a na pokožce natřené opalovacím krémem nám začíná zasychat i mořská sůl. Místo lehátek však naši plážovou procházku zakončíme u nedalekých skalisek, omývaných mořskými vlnami. Jinými slovy Beach Hut je propracovanější variací na Eau de Merveilles Bleue za téměř trojnásobnou cenu.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Amouage
od: alibi, 21.březen 2018
Comme des Garçons
od: Luna, 21.březen 2018
Armani
od: jerry, 20.březen 2018
Adolfo Dominguez
od: jerry, 20.březen 2018
Guerlain
od: Dalia, 20.březen 2018
Alexander McQueen
od: daniela, 20.březen 2018
The Different Company
od: wendulka, 20.březen 2018
Demeter Fragrance Library
od: ModestMourek, 20.březen 2018
Demeter Fragrance Library
od: ModestMourek, 20.březen 2018
Amouage
od: Renusatko, 20.březen 2018
Nejnovější novinky
vypíchnuto komerční sdělení
zdolf

Aktualizované informace ke slíbenému a nyní započínajícímu redesignu webu.

12. říjen 17

orientální kolekce se rozrůstá o Promise

8. březen 17

příběh lásky pokračuje