databáze 146041 vůní od 9646 značek a 1833 parfumérů

Avant Garde M. Micallef

Avant Garde
značka: M. Micallef
parfumér: Astier, Jean-Claude
rok: 2006
určení: pro muže
hlava: bergamot, grapefruit, citron
srdce: kakao, tabák, kadidlo
základ: ruská kůže, tonka, pravá ambra

COLLECTION EXCLUSIFS

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
jerry (24.6.2019 )

Nasládle dřevitá vůně se studeným kadidlem, jemně mletým bílým pepřem a koženými tóny. Pro mě vysloveně pánská vůně.........

Avatar
svěženkář (17.6.2018 )

Svěží kožená kadidlovka

Zpočátku pěkná kůže s vyváženým poměrem kožené sedačky a nové usně z galanterie, která postupem času převládá. Do toho trochu mýdový avšak zároveň zelený bergamot s citronovou sťávou z vůně dělají velmi zvláštní svěží koženou vůni. Zpočátku na mýdlovém podkladu, do čtvrt hodiny však přibyde kakao a kadidlo. To se smísí s koženými tóny a citronem a ocitáte se v kavárně, v kožených křesílkách. Na stole voní z vázy sušené růže, které s krémovou tonkou zjemní podklad. A prohřeje ambra. Nádhera!

Moc příjemná nesladká, neokoukaná vůně s pěknou výdrží. Z počátku jasně pánská se sílící elegantní růží možná i unisex. Šup na poličku!

Avatar
ModestMourek (16.5.2018 )

Velmi zvláštní vůně, která mi jeví jako výrazně pánská. Postupně cítím jemně mýdlový bergamot, svěží grapefruit, tabákovou esenci vonící po zeleni a nasládlém senu, suchou zakouřenou ruskou kůži jako v Cabochardu (Grès) a nakonec nasládlou krémovou kůži.

Avatar
blackviolet (13.5.2016 )

Do kořenitých citrusů se prolíná tabák a sladce gurmánská tonka s nahořklým kakaem, začínáme tušit i ambru. Tabák má ale navrch a společně s kůží nás přenese do elegantního pánského klubu někde v Londýně. Tenhle klub ale už dávno není vyhrazen pouze gentlemanům, přístup sem mají i ladies. A zatímco pánové diskutující o politice zaboření v kožených klubovkách použili tabákové vůně s citrusy, dámy u karetních stolků se navoněly jemně sladkými gurmánskými parfémy nebo Shalimarem.

Avatar
slniecko (28.1.2016 )

Hravá, zvláštna, svojská vôňa, aj citrusy, aj orient, aj drevo aj kakao...nie je v nej nič usadlé...