databáze 136869 vůní od 9214 značek a 1747 parfumérů

Au Coeur du Désert Tauer Perfumes

Au Coeur du Désert
značka: Tauer Perfumes
parfumér: Tauer, Andy
rok: 2016
určení: unisex
složení: dřeva, pačuli, ambra, balzamické tóny
Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Tauer Perfumes (Značky)
Komentáře k vůni (2)
Avatar
blackviolet (21.6.2019 )

Severoafrická poušť s pískem vyhřátým sluncem, suché pačuli, koření a med na stáncích bazaru, zlatá balzamická ambra a kouř vznášející se nad nádobkami s pryskyřicemi. Tauerovská cesta do srdce orientu.

Avatar
wendulka (23.12.2016 )

V případě téhle novinky má jít o variantu Andyho slavné L´Air du Désert Marocain v koncentraci čistý parfém. Pokud jste ale zároveň čekali i větší pecku, asi budete zklamání. Srdce pouště pracuje se stejnou směsí koření (hlavně koriandru) a citrusově zeleným petitgrainem se dřevitými podtóny. Naopak k levanduli přidal další šťavnaté bio citrusy a zcela vypustil jasmín. Pouštní atmosféra ovšem naštěstí na rozdíl od takové Sheiduny zůstala.

Andy totiž přidal na množství labdana a dalších balzamických tónech, díky nimž Au Coeur du Désert vyzní víc měkce a je trochu sladší. Neopomenul samozřejmě ani závan březového dehtu, který mi v L´Air du Désert Marocain evokoval olejovou skvrnu v poušti od porouchaného džípu. Zde ho zdůraznil zemitostí pačuli. Jenom jak jsem naznačila na začátku, ve srovnání se svou předchůdkyní není o nic delší a vůně se tak rychle vrátí zpět k sladce balzamickému, ambrově dřevitému charakteru.