V naší databázi nejdete celkem 100200 vůní od 7828 značek a 1419 parfumérů

Army of Lovers LM Parfums

Army of Lovers
unisex unisex
složení:
HLAVA: koriandr, koření, růže, fialka
SRDCE: kašmírová dřeva, santalové dřevo, pačuli, větvičník
ZÁKLAD: med, ambra, pižmo
doplňující informace:

Intimacy Collection

Tito uživatelé vůni: Mají (7) Chtějí (0) Chtějí zkusit (2)
Diskuze:
Komentáře Komentáře k vůni (3):
Avatar
13. červen 2018 Dalia píše:

Na startu lásky …

Medová stopa na horkých rtech, po které jdeš a nechceš ji ztratit. Voníš senem a tvá kůže je rozpálená sluncem stejně jako moje, stejně jako země a vzduch kolem nás. Je to jen okamžik opilého štěstí, v němž se omamnost růží vznáší vzhůru k blankytu nad námi? Chvíle, která neustojí ten žár a rozpadne se v prach zapomnění … nebo? Nebo se nestálost okouzlení přetaví v potřebu věčné blízkosti? Kdoví …
Mechově nadýchaná a jemnňounce kořeněná růže se špetkou suše vyznívajícího pačuli a nasládlou ambrou. Křehká, sálající vůně prožitku.

Avatar
02. březen 2018 alibi píše:

Wikipedia: „Army of Lovers je švédská eurodance skupina, známá díky své excentrické a sexualizované image. V devadesátých letech dvacátého století patřila k nejpopulárnějším evropským tanečním projektům. Mezi jejich nejznámější hity patří píseň „Crucified“, která v letech 1991 a 1992 obsadila přední příčky většiny evropských hitparád.“

Na koženém pačuli se objeví orientální temná kořeněná růže, na okamžik se stane živočišnou díky kmínu. Ovšem potom se přidá ohořelé dřevo uschlé na troud. Přesto si růže zachovává jemný cukrový balsamický poprašek a tulí se k pokožce. Není to vůně pro každého, kožený akord je hodně silný.

Moje první představa po přivonění byla fotografie s pohledem na holý pupík dívky, která má za pasem motorkářských kožených kalhot zastrčenou rudou růži.

Avatar
10. leden 2015 wendulka píše:

Moje očekávání vůči této vůni byla obrovská, protože když se někdo holedbá slovy jako pořádná chyprovka, je potřeba to taky prokázat. A výsledek? Inu ono se to má spíš tak, že se Laurent rozhodl jít v duchu pocty skupině Army of Lovers a nechal vytvořit lehce excentrickou, ale nositelnou vůni a vyšla z toho moderní kožená chypre s růží.

Nejprve vás v ní přivítá směs svěže štiplavého, nahořklého koření, nad nímž si ovšem během chvilky získá převahu nasládlý koriandr a kůže s kmínem, který jí dodává hřejivou živočišnost. Zelené lístky fialky a mech pak s sebou přináší i trochu těch sametově zelených tónů chypre a kůži změkčí.

Zásluhou mýdlové a zároveň voskově nasládlé růže však nedostávají tolik prostoru, kolik bych si představovala. A když růže ustoupí a vystřídá ji rezavé jehličí a suché dřevo, je už vůně natolik intimní, že to vlastně ani nestojí za to. Není to špatná vůně, jenže v tomhle ohledu tisíckrát raději sáhnu ve stejné cenové kategorii po Chypre Palatin, která mnohem lépe drží a nabízí toho daleko víc.

Partneři a spřátelené weby
Nejnovější komentáře k vůním
Thierry Mugler
od: daniela, 18.leden 2019
Lorenzo Villoresi
od: viktorka_od splavu, 17.leden 2019
Moresque
od: viktorka_od splavu, 17.leden 2019
Jo Malone
od: jerry, 17.leden 2019
Maître Parfumeur et Gantier
od: jerry, 17.leden 2019
Serge Lutens
od: ModestMourek, 17.leden 2019
Guerlain
od: daniela, 17.leden 2019
Zeromolecole
od: wendulka, 16.leden 2019
Maître Parfumeur et Gantier
od: wendulka, 16.leden 2019
Walden Perfumes
od: ModestMourek, 16.leden 2019
Nejnovější články
Nejnovější novinky
komerční sdělení
Notino.cz

Značka Chloé letos na jaře představila velice zajímavou novinku s názvem Chloé Nomade, která se…

24. květen 18

Značka 1907 uviedla na trh dlho očakávané novinky v kolekcii "Beneath the Surface". Sú to (zatiaľ?)…

27. duben 18

Chanel chystá trojici nových svěžích toaletních vod