databáze 133492 vůní od 9071 značek a 1715 parfumérů

Aqua Allegoria Rosa Pop Guerlain

Aqua Allegoria Rosa Pop
značka: Guerlain
parfumér: Wasser, Thierry
rok: 2016
určení: pro ženy
hlava: citrusy, červené bobule, malina
srdce: růže, pivoňka, fialka
základ: dřevité tóny

Travellers Exclusive

Tito uživatelé vůni
Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
ntiti (17.7.2018 )

Voní mi jako čerstvě orosená až mokrá kytice růží, pivoněk, cítím i fialku, vše se zelenými stonky i trávou, trhaných za ranní rosy v zahradě, kde dozrávají maliny, rybíz. Navozuje mi přesně tu jiskřivou atmosféru svěžího rána v růžové zahradě v probouzejícím se horkém dni o prázdninách a vy máte volno..... vyloženě ranní až dopolední letní vůně.

Avatar
jerry (10.5.2017 )

Růžová růže s trochou bonbonovité fialky se "rozvila" do růžové pižmovky převálcované kyselými ovocnými dropsy. Nepatří mezi Aqua Allegorie, ale do drogerie.

Avatar
slniecko (30.6.2016 )

Krásne vystihnutá bulharská ruža, ako čerstvo odtrhnutá z kríka. Ovocie je len veľmi v pozadí, takisto pivónia - iba podtrhujú ružu samotnú a takpovedic je držia chrbát. Skôr jarná, ako letná vôňa, vo veľkých teplách môže narobiť šarapatu. Pravdepodobne ale môže krásne vyniknúť v zimných mrazoch.

Avatar
Mitzi (08.5.2016 )

Mám ráda pudry a interiérovou vůni Météorites a připadá mi, že Rosa Pop má v sobě právě to "fialkovo-kosatcové" pudrové srdce. Čekala jsem nepříliš nápaditou letištní růžovku a tou teda podle mého nosu není. Je jemná a příjemná. Pokud by nevyzněla po pořádném navonění z flakónu odlišně než při ťupkání z miniaturky, tak dávám rozhodně palec nahoru a nevadí mi ani ovocný start. Akord otevírá zajímavá směs černého rybízu a trpkých brusinek. Výdrž je slabší, ale to u těchto typů vůní je obvyklé. Obě letošní Allegorie jsou povedené, každá úplně jinak.