databáze 142566 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Aqua Allegoria Pamplelune Guerlain

Aqua Allegoria Pamplelune
značka: Guerlain
parfumér: Laurent, Mathilde
rok: 1999
určení: unisex
hlava: citron, grapefruit, bergamot
srdce: černý rybíz, petitgrain
základ: pačuli, vanilka
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
Mitzi (25.8.2020 )

Velký kus grepu zbavený všech slupek, domácí citrónový sorbet, zralé kuličky černého rybízu a k tomu i trocha zeleného listí. Smíchat se slunečními paprsky a dobrou náladou. Nic víc, nic míň. Malá sprška každých 30 minut je můj zaručený recept skvělé pracovní dopoledne.

Avatar
alibi (07.6.2018 )

Hořkosladká citrusová vůně. Pampeliškový med. Tekutý, slaďoučký a kromě pampelišek voní po citrónech. Protože, co je vlastně takový pampeliškový med jiného, než pampelišky svařené s vodou, cukrem a kyselinou citronovou :-) Na "svěženku" výborně drží. Je fajn v teplých (ne příliš vlhkých tropických) dnech a hodí se jako osvěžení mysli po ránu. Nebo připomínka léta, když se vám v zimě zasteskne.

Avatar
Brutální_Nikita (08.10.2016 )

Na mně je to jenom hořký grep - stejný od začátku až do konce. Vynikající výdrž.

Avatar
slniecko (13.10.2015 )

Skôr unisex, veľmi svieže, trochu horkasté, grepové, výraznejšie, ale nie vlezlé, proste akurát.

Avatar
jerry (11.1.2015 )

Zpočátku kyselá až se čelisti svírají – připomíná kyselý citrónový cucavý bonbón. Ale s rychlým nástupem nahořklého grepu a sladkého černého rybízu kyselost ustupila do podoby sladšího citrónového bonbónu. Až po několika hodinách se objevila slaboučká vanilka. Zajímavá vůně do tepla (i když do nějakého parného dusna spíš asi ne) s docela slušnou výdrží.