databáze 142655 vůní od 9485 značek a 1805 parfumérů

Aqua Allegoria Lys Soleia Guerlain

Aqua Allegoria Lys Soleia
značka: Guerlain
parfumér: Wasser, Thierry
rok: 2012
určení: pro ženy
hlava: bergamot, palmový list, citrón
srdce: lilie, tropické ovoce, ylang ylang
základ: tuberóza, vanilka, bílé pižmo

výroba ukončena

Diskuze:
Komentáře k vůni (4)
Avatar
teena-s (04.11.2020 )

Přijíždím co rytíř v plné zbroji hájit čest mé milované lady Lysy,její vlas je medový,hlas to vanilkový pramének,pleť bez poskvrnky v jemném odstínu broskvičky.
Krasotinka ma kulový na práci ,tak jen znuděně uzobává zralé ovoce,přes mušelínová nebesa svého sofa se opaluje,opatrně aby jí nenaskákaly pihy,žížu zahání vodou s citronem a palmovým listem ji ovívá "fitnesák" ,blbej,ale kvůli luštění křížovek si ho přeci neplatí-má jenom držet...

Avatar
jerry (13.5.2018 )

Kytice rozkvetlých lilií v oblaku sladce pudrového jemného pylu. Oproti některým jiným AA má ale výtečnou výdrž.

Avatar
wendulka (23.5.2016 )

Svěže citrusy a trpce zelený začátek je vcelku neškodný, jenže pak se do popředí dostane pro mě naprosto vražedná kombinace zelené lilie, ylangu s podtóny nahnilých banánových slupek, kokosové tiaré a žvýkačkové tuberózy s náběhem na bolehlav. Květiny zkrotnou až v základu, kdy je přikryje obláček pudrové vanilky a bílého pižma. Mno, Terracotu Le Parfum jsem se s odstupem času naučila respektovat, ale u AA Lys Soleia je mi stále záhadou, kam dal Thierry nos.

Avatar
slniecko (13.10.2015 )

Najprv žuvačka, potom ľalia v kvetinárstve, potom tuberóza, potom sa všetky zjednotia, zlejú a spolu so vzácne vydarenou veľmi decentnou notou pačuli a pižma sa ustali do jemnej telovej vône. Pripomína mi so istej miery niečim Sensuous Nude.